Utwórz z sylab wyrazy i napisz powstałe zwroty

Pobierz

Utwórz i napisz wyrazy z powy Ŝszych sylab według podanego kodu.. Uzupełnij zdania .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Utwórz jak najwięcej nowych wyrazów za pomocą podanych sylab .. Numery sylab Powstałe wyrazy Numery sylab Powstałe wyrazy 2 + 2 1 + 1 3 + 5 3 + 2 3 + 3 3 + 1 2 + 14. kurtyna, aktor, scena, dekoracje, reflektor, gong.. Freunde fen*tref 5. auf*haus*ben*ga machen Dziękujęutwórz z sylab wyrazy napisz powstałe zwroty i przetłumacz je na język polski.. wyrazy z ó wymiennym.. Napisz litery Z, z oraz sylaby po śladach, a potem - samodzielnie.. Ułóż z kolorowych sylab wyrazy i zapisz w zeszycie - ćw.2 ( najpierw napisz Lekcja) Ułóż i napisz 2 -3 zdania o teatrze.Zaułek słówek - wyrazy z ó 1. a m l a. r a u r. l u e p d. m e k o l. Ułóż zdanie z rozsypanki wyrazowej i je zapisz.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 wyrazy z głoską sz. rz po spółgłoskach ch, j, w Sortowanie według grup.. Poprzednie Następne Razem wiemy więcej Strona korzysta z .Utwórz z Sylab wyrazy, napisz powstałe zwroty i przetłumacz je na język polski.. Arkusze te zawierają sylaby, z których utworzymy słowa związane z określoną tematyką.. Pokoloruj pola z wpisanymi wyrazami zgodnie z kodem.. Przydadzą się z pewnością do zabaw przy omawianiu takich tematów, jak pory roku, zwierzęta, nazwy geograficzne, itd.. Ułóż wyrazy z .Utwórz zwroty przez połączenie wyrazów po lewej stronie z wyrazami po prawej stronie..

Utwórz z sylab wyrazy i napisz powstałe zwroty.

zadanie w załączniku.. Pokoloruj tym samym kolorem pola z sylabami tak, aby powstały wyrazy.. 1 Nas Gym Tik machen.. 2 Cher Bu lesen .Utwórz z sylab wyrazy i napisz powstałe zwroty 1 Zobacz odpowiedź .. Rozpocznij je od podanych wyrazów.. Question from @Pepa2611 - Szkoła podstawowa - PolskiPrzeczytaj podane sylaby i napisz je starannie.. niebieski .. a) śmiech - porywa (kogo), ogarnia (kogo), zrywa się b) śmiechem - wybuchnąć, parsknąć, zanosić się c) ze śmiechu - pękać, konać, umierać, płakać, zrywać .Utwórz i napisz wyrazy z sylab, zaznacz pętlą samogłoski.. Z sylab dziecko układa słowa - rzeczowniki, czasowniki, przymiotniki - każda część mowy i .Ułóż wyrazy z rozsypanek literowych i je zapisz.. Wytnij fragment tekstu z gazety.Otwórz czytankę na str. 73, obejrzyj ilustrację i zapoznaj się ze słownictwem związanym z teatrem.. MA , TA, JA, JO, MI ,MO, TU ,DA ,ME ,JE,DĄ ,HU ,DU ,JE DU, HO .z tych sylab trzeba ułozyć jak najwięcej wyrazów pomocy mam to na jutro daje naj.. wg Nauczycielzpasja.Z sylab wyrazy Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'z sylab wyrazy': 10000+ logopedia Wisielec.. Z każdego punktu wybierz po jednym przykładowym zwrocie i ułóż z nim zdanie.. Napisz je obok.. Kaligrafia str. 42 (praca domowa) Napisz dwuznak ch, Ch..

Zapisz powstałe wyrazy.

Halo pomoże ktoś mam czas do 17.30 pliss.. IV Zdjęcia: 1 siódemka, 2 słój, 3 żółtko, 4 krówka, 5 żaglówka, 6 trójka, 7 wóz, 8 ołówek.. Ułóż po jednym zdaniu z wyrazem z każdej grupy.. Ćwiczenie 2 str. 46 (wykonane podczas zajęć online) Nie powinno być problemów.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Z pierwszych sylab wyrazów utwórz nowe wyrazy i je zapisz aparat, napój, namiot, sylaba.. Pobaw się rymami.. Napisz w krzyżówce nazwy zdjęć.. Question from @Gucio19999 - Gimnazjum - PolskiElementarz Lokomotywy.. Ułóż zdania z danymi wyrazami z rozsypanych wyrazów.. Sukienka.. Ćwiczenie czyni Mistrza!. Zaznacz w wyrazach położenie głoski b. Podziel wyrazy na sylaby i przyklej tyle kwadratów z ilu sylab składa się wyraz.. Podpisz ilustracje.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 wyrazy z głoską sz. wyrazy z rz -nazwy zawodów ( -arz, -erz) Test.. Zapisz go w okienku.29.. Z góry dziękuję.. Pomocnik Dla 6-latków i nie tylko STRONY 8-9 Wprowadzenie liter E, e Pracujemy analogicznie jak w wypadku liter "A", "a".. cze ko la da, dłu go wiecz ny, kra sno lu dek, te le wi zor , po nie dzia łek, nie spo dzian ka, ko lo ro wy, kla wia tu ra.wyrazy z rz -nazwy zawodów ( -arz, -erz) - logopedia - rz po spółgłosce d, t, b, p - rz po spółgłoskach ch, j, w - Utwórz wyrazy z sylabUtwórz z sylab wyrazy..

Przeczytaj powstałe wyrazy.

Zaznacz na czerwono literę "ó".. wg Nauczycielzpasja.Zadanie: z podanych wyrazow skreśl zbędne litery zapisz wyrazy Rozwiązanie:liktera gt litera szylabka gt sylaba lub sylabka szupa gt zupa dlakam gt laka poilka gt polka zmyszec gt mysz motyml gt motyl rzowerz gt rower laka litera motyl mysz polka rower sylaba lub sylabka zupaGŁOSKA [SZ] W ŚRÓDGŁOSIE - Czytanie sylab i wyrazów z głoskami B i L - Różnicowanie [sz] - [s] - Wysłuchaj sylab i ułóż z nich wyrazy - logopedia.. Zamaluj na Ŝółto wyrazy z literk ą o. wyrazy z ó .Przeczytaj sylaby i ułóż z nich wyraz.. r y b a c e b u l a b a ł w a n j a b ł k oUłóż zdania z rozsypanych wyrazów.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. - Porządkowanie.. Ułóż wyrazy z rozsypanek sylabowych i je zapisz.. GYMNASTIK machen - gimnastykować się Odpowiedź na zadanie z Meine Deutschtour 7Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Utwórz z sylab wyrazy i napisz pozostałe zwroty.. Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'utwórz z sylab wyrazy': 10000+ logopedia Wisielec..

Przeczytaj powstałe hasło.

Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. (kliknij na obrazek)utwórz wyrazy z podanych sylab i je zapisz .. Zapisz je.. Przeczytaj tekst na str. 72 o teatrze lalkowym.. nowy * fotele * meble * malutki * krasnali ma Tomek psa i kanarki dwa dostał nowe Janek sanki tulipany kartce Monika namalowała kolorowe na.. Przeczytaj zdania i napisz je samodzielnie.Sylaby - Arkusze tematyczne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt