Podaj dwa przykłady w których tarcie jest niepożądane

Pobierz

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Podaj 3 przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane.1.. Jak można je zmniejszyć?. Jak można je zwiększyć ?. Aplikacja 2 .. 2. Podaj trzy przykłady.. - MidBrainartOpublikowany in category Fizyka, 29.08.2020 >> .. 2009-05-29 16:57:30; Podaj przykłady elektryzowania ciał przez tarcie!. Jak.. - Zaliczaj.pl.. Jak można je zmniejszyć.. 2009-05-29 16:57:30; 1. Podaj 3 przykłady sytuacji w których tarcie jest nie porządane .. Pomyśl jak zwiększyć takie tarcie.. Question from @Jandzik - Gimnazjum - FizykaSytuacje w których tarcie jest niepożądane : 1.maszyny które na skutek tarcia przegrzewają się 2. ścieranie się opon 3.gdy coś cięzkiego przesuwamy po podłodze Zmniejszyć możemy dzięki posmarowaniu smarem Sytuacje w w których tarcie jest użyteczne : 1. hamowanie samochodu 2. chodzenie 3.trzymanie długopisu .. tak, tarcie zostaje zmniejszone przez gładką powierzchnię nart.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 1. podaj dwa przykłady sytuacji, t których tarcie jest niepożądane.. Question from @kitoza - Gimnazjum - FizykaPodaj dwa przykłady, w których tarcie jest niepożądane.. 1.Podaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane.Jak można je zmniejszyć?2.Podaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest użyteczne.Jak można je zwiększyć?Podaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane..

Podaj dwa przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane.

Jak można je zwiększyć.Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Tarcie zmniejszane jest przez gładką powierzchnię nart.. 2010-05-19 21:08:24; Podaj trzy przykłady,gdy tarcie jest pożyteczne oraz trzy przykłady,gdy tarcie jest niekorzystne.. Ponadto w razie wątpliwości można dodać, że ślizgi nart wykonany jest najczęściej z tworzywa sztucznego .1,Podaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane.. 2009-05-29 16:57:30 Jak można tarcie zwiększyć lub zmniejszyć ?. Nowa Era Rozwiązanie zadania: zad.. Ponadto w razie wątpliwości można dodać, że ślizgi nart wykonany jest najczęściej z tworzywa sztucznego zwanego popularnie P-tex (polietylen), który pozwala na zmniejszenie tarcia nart.1.trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane.Jak mozna je zmniejszyć?2.Podaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest użyteczne.Jak można je zwiększyć.. 1 strona 188.. Zadanie jest zamknięte.. Jak można je zwiększyć?. Jak można je zmniejszyć?. 2 strona 188.. ZADANIA.. 2010-05-19 21:08:24; Podaj przykłady .Możecie podać przykłady tarcia pożytecznego i szkodliwego?. Z góry dziękuję ;).. Aplikacja 1 .. Jak można je zmniejszyć ?. Wykonaj zadania nr 3 (str. 188) i nr 4, 5, 6 (str. 189) z podręcznikaPodaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane..

Podaj dwa przykłady sytuacji, w których tarcie jest pożądane.

- MidBrainartPodaj trzy przykłady,gdy tarcie jest pożyteczne oraz trzy przykłady,gdy tarcie jest niekorzystne.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. 2009-09-09 20:37:04; Jak można tarcie zwiększyć lub zmniejszyć .Zadanie: pomocy potrzebuję na jutro 1 podaj 3 przykłady sytuacji,w których tarcie jest niepożądane jak można je zmniejszyć 2 podaj 3 przykłady Rozwiązanie: tarcie niepożądane przesuwanie przedmiotów np mebli w domu ,bloków skalnych na piramidy1.. 2009-05-17 13:58:31 Podaj trzy przyklady sytuacji , w ktorych tarcie jest nieporzadane.1 Podaj dwa przykłady sytuacji w których tarcie jest niepożądane Jak można je zmniejszyć!. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Zadanie.. Przedstawiona treść zadania jest tylko fragmentem (cytatem) całej treści zamieszczonej w podręczniku lub zbiorze zadań.Podaj 3 przykłady w których tarcie jest użyteczne.. Podczas hamowania samochodu.. Jak można je zmniejszyć?. Jak można je zwiększyć ?. 2009-05-17 13:58:31 Podaj trzy przyklady sytuacji , w ktorych tarcie jest nieporzadane.Podaj trzy przykłady,gdy tarcie jest pożyteczne oraz trzy przykłady,gdy tarcie jest niekorzystne.. Podaj dwa przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane.. Question from @PN2008 - Szkoła podstawowa - FizykaDzień dobry, tak, tarcie zostaje zmniejszone przez gładką powierzchnię nart..

Podaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane.

Tarcie jest też pożyteczne, gdy próbujemy zetrzeć powierzchnię papierem ściernym - zwiększyć tarcie można zwiększając chropowatość .Podaj 3 przykłady sytuacji, w których tarcie jest użyteczne.. jak można je zmniejszyć?2.. Question from @Paterokwiktoria - Liceum/Technikum - FizykaPodaj 3 przkłady sytuacji w których tarcie jest niepożądane.. Dzięki naszym wideoporadnikom nauczysz się rozwiązywać nawet najtrudniejsze zadania z przedmiotów ścisłych.1.. Jak można je zmniejszyć.. Jak można je zwiększyć?. 2,Podaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest użyteczne.. W książce ten temat się nazywa "OPORY RUCHU".. Przedstawiona treść zadania jest tylko fragmentem (cytatem) całej treści zamieszczonej w podręczniku lub zbiorze zadań.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 1.Podaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane.Jak można je zmniejszyć?2.Podaj trzy przy…Podaj trzy przykłady,gdy tarcie jest pożyteczne oraz trzy przykłady,gdy tarcie jest niekorzystne.. 2009-05-29 16:57:30 Jak można tarcie zwiększyć lub zmniejszyć ?. Pracka na fizyke ;x Proszę Was o napisanie przykładów tarcia pożytecznego i szkodliwego + jak można owo tarcie zwiększyć (w przypadku pożytecznego) lub zmniejszyć (w przypadku szkodliwego) Pozdrawiam..

2. Podaj 3 przykłady w których tarcie jest użyteczne .

Jak można je zmniejszyć?. Można zwiększyć te tarcie przez dobranie odpowiednich opon.. Zadanie.. podaj dwa prz…Podaj dwa przykłady sytuacji, w których tarcie.Spotkania z fizyką klasa 7 Podręcznik wyd.. Pomyśl jak zmniejszyć takie tarcie.. Zadanie.. źródło: "Spotkania z fizyką" Grażyna Francuz - Ornat, Teresa Kulawik, Maria Nowotny - Różańska, 4/22strKilka słów o nas ››.. Jak można je zmniejszyć.. Podaj trzy przykłady sytuacji, w których tarcie jest niepożądane.. Proszę o pomoc.. Nowa jakość zadań domowych.. Tarcie jest pożyteczne podczas chodzenia (bez niego nie byłoby to możliwe) - zwiększyć tarcie można np. podczas posypywania oblodzonej drogi solą lub piaskiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt