Granica test z lektury

Pobierz

Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując .. Zobacz profil.. Otrzymuj osiągnięcia.Plik GRANICA pytania.docx na koncie użytkownika Dark_Side • folder Granica • Data dodania: 29 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. test > Granica - Zofia Nałkowska.. Opis testu.. Grażyna.. Rozwiązując test musisz odpowiedzieć na 24 pytania o różnym poziomie trudności.Dziesięć dosyć prostych pytań z zakresu gramatyki języka polskiego Granica - test znajomości lektury Granica - test wiedzy ze znajomości lektury Zofii Nałkowskiej.Test ze znajomości fabuły lektury Marii Kuncewiczowej pt. Cudzoziemka Zawiera 10 pytań.. Jak dobrze znasz powieść Zofii Nałkowskiej?. Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Granica - test wiedzy ze znajomości lektury Zofii Nałkowskiej.. Klasa 5 Polski lektura.. Hobbit, czyli tam i z powrotem .. Test sprawdza wiedzę z lektury szkolnej Henryka Sienkiewicza pt. Krzyżacy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Tagged Granica, Granica quiz, Granica test, lektura, lektura szkolna, liceum, literatura polska, powieść psychologiczna, szkoła średnia, test z lektury Granica, Zofia Nałkowska Mar · 01 Zobacz wpisyGranica, Zofia Nałkowska - lektury szkolne z omówieniem - Wydawnictwo Greg, księgarnia internetowaGranica w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!.

stich • 5 lat temu • #granica #lektury #test .

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.26.. Sprawdź znajomość "Grażyny" Adama Mickiewicza.. Granica Z. Nałkowskiej odpowiedzi .. !Nasz fanpage na fb: na nasz kanał, skorzystaj z pomocy z innych przedmiotów!Pytania pro.Lektury Granica - Zofia Nałkowska / Granica - Zofia Nałkowska.. Utwór ukazał się w wydaniu książkowym w 1935 roku, Początkowo "Granica" ukazywała się w odcinkach na łamach kilku czasopism.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.. chronologiczne odsłanianie wydarzeń.. Uzupełnij tekst - Dziewczynka z parku Brakujące słowo.. Powiązane z testem.. Dodawaj wpisy.. Przedmioty.. Osobliwością kompozycyjną ``Granicy`` Z. Nałkowskiej jest: brak chronologii wydarzeń.. specyfika kompozycyjna nie dotyczy tego utworu.. Rozpocznij quiz .. Granica - test z .. że ona jest w ciąży z Zenonem?. W którym roku ukazał się utwór?. umieszczenie na początku powieści informacji dotyczącej jej zakończenia.. Rozpocznij test.. Zarejestruj się!. obiecała, że Justyna dostanie wypłatę i nowe mieszkanie .. Obserwuj autorów.. Granica Z. Nałkowskiej powstała w latach: 1930 - 32.Test z lektury "Granica" Z. Nałkowskiej ma na celu usystematyzowanie wiadomości zdobytych na lekcjach języka polskiego..

Liceum Test z lektury "Antygona" wikipedia.org.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Jak dobrze pamiętasz psychologiczną powieść żonglującą wieloma gatunkami literackimi?. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.Wydanie zawiera pełny tekst utworu, bez skrótów i cięć w treści.Wydanie to nie zawiera opracowania.Test z lektury "Kamienie na szaniec" - część druga.. Liceum Test z lektury "Pan Tadeusz" - poziom trudny .Test z lektury szkolnej Granica - test znajomości lektury.. Klasa 3.Zachęcamy do subskrypcji!. Klasa 2 Klasa 3 Polski lektura.Najbardziej kompletny test z lektury Pinokio jaki znajdziesz w sieci.. Klasa 2 Klasa 3 Polski lektura.. Szkoła podstawowa Test z lektury "Syzyfowe prace" Autor Lektury szkolne.. Nałkowska otrzymała za "Granicę" państwową nagrodę literacką w 1936 roku.Test z lektury "Granica"!. Inne tryby testu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Pinokio Rozwiąż test.. Jak dobrze znasz powieść Zofii Nałkowskiej?. obiecała, że nie powie o tym nikomu w Boleborzy .. Zapisuj ulubione..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt