Opisz pory roku po niemiecku

Pobierz

Każda nazwa pory roku, tak jak miesiące i dni tygodnia po niemiecku.. Jesień to piękna pora roku.. Zadanie 11 str 159 Matematyka z Pomysłem Answer.. +0 pkt.. Moją ulubiona pora roku jest lato.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Czyli jeśli chcesz powiedzieć po.. Przykladowe zdania z porami roku.. Szkoła - zapytaj eksperta (1066) Szkoła - zapytaj eksperta (1066) Wszystkie (1066) Język angielski (715) Język polski (157) Matematyka .`, pomożesz?. W opisie ma się znaleźć:-jaka to pora-jakie są w niej miesiące-jaka jest pogoda-co możesz robić w tej porze rokuopowiadanie ma się składać do 50 do 80 słówek.. Z porami roku w języku niemieckim łączy sie przyimek " im".. musze napisać opis ulubionej pory roku po niemiecku .daajjjeee nnaaajjj!. Pytania .. Opis pogody w języku niemieckim.. Każda nazwa pory roku w języku niemieckim ma rodzaj męski (der).. Pada deszcz, a liście zmieniają kolor.. 2010-03-26 15:47:12; Konkurs na najładniejsze zdjęcie waszej ulubionej pory roku:D 2014-03-11 08:40:55; Napisz krajobraz swojej ulubionej pory roku.. 2009-11-06 05:25:00; opis jakiejś pory roku 2009-03-31 18:35:57; Napiszcie opis pory roku wiosny.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Obstblüte und die Vögel singen.. 2.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz i przetłumacz jedną porę roku po niemiecku .Opisz ulubioną porę roki po niemiecku i po polsku (lato)..

Pory roku po niemiecku.

Dlatego radziłbym się nauczyć słówka die Jahreszeit - pora roku oraz kilku przykładowych zdań, które umieszczam na samym końcu lekcji.. Napisz 4-5 zdań Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.verified.. der Frühling - wiosna der Sommer - latoPory roku po niemiecku Die Jahreszeiten - Czyli pory roku po niemiecku.. Proszę o 3 powody dlaczego warto uczyc sie języka niemieckiego po polsku i po niemieckuOpisz cztery pory roku po niemiecku po 2,3 zdania do jednej pory roku i odrazu tłumaczenie tego.. Zobacz odpowiedzi.. Question from @bs344 - Szkoła podstawowa - Język niemiecki1.Opisz po niemiecku swoją ulubioną pore roku.. Pory roku wymowa po niemiecku.Opisz 2 pory roku po niemiecku.. Pytania .. rozwiązane • sprawdzone przez eksperta.. Odpowiedz.. Pory roku z przyimkami.. .Opisz po niemiecki dwie pory roku, po około 6 zdań na każdą porę roku, najlepiej lato i zimę bo to moje ulubione pory roku xD trzeba napisać że np jest wtedy ciepło/zimno, można jeżdzic na nasrtach wodnych czy tam znowboardzie.. takie proste zdania.. Moją ulubioną porą jest lato, i by nie było za długie.. 2.Opisz po niemiecku jaka dziś jest pogoda.. Question from @Kroliczek505 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiOpis pory roku po niemiecku .. Question from @myszkinek - Gimnazjum - Język niemieckiZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoją ulubioną porę roku po niemiecku?.

Pogoda po niemiecku.

Można jeździć na rowerze , skuterze i rolkach.Opisz po niemiecku swoją ulubioną pore roku .Napisz dlaczego ją lubisz oraz czy w tę porę roku jest ciepło czy zimno.. Do swojego opisu dopisz co można robić w tą pore roku MOJA ULUBIONA PORA ROKU TO : LATO.. Odpowiedzi: 2 .. 2013-09-08 15:26:54Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: jak w j niemiecku są pory roku.. Frühling - wiosna Sommer - lato Herbst - jesień Winter - zima.. Pory roku i miesiące j. niemiecki .. .opisz wszystkie pory roku po niemiecku.jaka jest pogoda, co mozna robic jakie miesiace na ta pore przystepuja itp. prosze o napisane tego na poziomie 6 klasy.prosze takze o napisaniu tego po polsku i niemiecku i prosze by wymyslec tekst a nie wpisac w slownik.Meine Lieblings Jahreszeit das ist der Sommer -Moja ulubiona pora roku to lato Der Juni, der Juli, der August-Jej miesiące to czerwiec,lipiec,sierpień Jest bardzo ciepło.Śiwieci słonce można się poopalać.Jest wtedy naprawde pięknie-Sehr ist eine Wärme.Pory roku i pogoda w języku niemieckim.. Kwitną owoce i śpiewają ptaki.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt