Przyjrzyj sie zamieszczonej poniżej mapie europy a następnie wykonaj zadania

Pobierz

Oblicz, w którym roku do tego doszło, a następnie zaznacz tę datę na osi czasu.. Dawno temu żył król miasta Uruk nazywany Enmenkar, który pragnął zawładnąć bogatym miastem Aratta w Iranie.. Wczoraj i dziś 5.przyjrzyj się poniższej mapie, a następnie wykonaj polecenia; a) podaj imię i nazwisko podroznika ktory kierował zaznaczoną na mapie wyprawą b)podaj lata w których odbyła się ta wyprawa c) wyjasnij na czym polegało znaczenie tej wyprawy podaj 2 przyklady d) wymien 2 przyczyny które w xv wieku skłoniły europejczyków do organizowania dalekich wypraw oceanicznych bardzo proszę o odpowiedzi bo to bardzo wazne !Przyjrzyj się zamieszczonej mapie ukazującej Europę Środkowo-Wschodnią w XVII wieku.. Zaloguj się, by dodać komentarz.. aby uzyskać do niego dostęp (oraz do wszystkich zadań zamieszczonych na naszej.na podstawie zamieszczonej w podręczniku mapy turystycznej Karkonoszy wykonaj polecenia pytanie zadane 23 października 2014 w Zadania domowe przez użytkownika niezalogowany 0 głosówZadanie 1. Przyjrzyj się zamieszczonej poniżej mapie, a następnie wykonaj polecenia.. Wpisz ich nazwy we właściwych rubrykach tabeli.Praca z ilustracją odkreśl właściwe dokończenie zdania.. 9 Z W I Ą Z E K W S O W I E C K I R U M U N I A N I E M C Y LITW A NIEMCY ŁOTWA C Z E C H O S Ł O W A C J A WĘGRY AUSTRIA M o r z e ź B a ł t y c k i e Kołobrzeg Gdańsk Bydgoszcz Toruń Płock Łódź Wrocław Częstochowa Starachowice .przyjrzyj się uważnie płaskorzeźbie na stronie 28 a następnie wykonaj polecenia a b i c 2013-09-29 12:58:51 Na podstawie zamieszczonej obok mapy wykonaj polecenia 2013-10-23 14:43:53 Załóż nowy klubprzyjrzyj się uważnie płaskorzeźbie na stronie 28 a następnie wykonaj polecenia a b i c 2013-09-29 12:58:51 Na podstawie zamieszczonej obok mapy wykonaj polecenia 2013-10-23 14:43:53 Załóż nowy klub2..

Przyjrzyj się zamieszczonej poniżej mapie Europy, a następnie wykonaj zadania.

Legenda o powstaniu pisma.. Następnie wykonaj polecenia.A) Napisz nazwę państwa na którego terenie leżał kłuszyn w 1610 roku b) Zamaluj dowolnym kolorem obszary przyłączone do Rzeczypospolitej w 1619 roku C) Podkreśl nazwę miasta którego jako pierwsze oblegał Stefan Batory podczas wojny z Rosją o Inflanty A.. Następnie wykonaj polecenia.. b) Napisz, co widoczna na obrazie postać wznosi nad głową.. 4 Praca z mapą a) Za pisz w trzech kwadratach na mapie właściwe litery odpowiadające szczególnym po miejscowościom związanym z wojnami w XVII wieku.. Zobacz odpowiedź.. 6 ze str. 39 znajduje się już na odrabiamy.pl.. (0-1) Zadanie wykonaj, korzystając z barwnej mapy szczegółowej oraz fotografii (zamieszczonej na stronie III barwnego materiału źródłowego) rezerwatu położonego na tej mapie w polu C2.. B Mojżesz.. (4 pkt) Przeczytaj uważnie tekst i wykonaj polecenia A, B i C.. 2009-09-26 00:05:18; Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii.Następnie wykonaj polecenia.. 2.Wyjaśnij,czego dokonał podczas,,potopu'' hetman przedstawiony na ilustracji.. Następnie wykonaj polecenia.. Inne książki z tej serii.. Następnie wykonaj polecenia.. pls szybko a) Rozpoznaj obiekty geograficzne zaznaczone na mapie Europy.. Zaznacz granice współczesnej Polski..

pls szybkoPrzyjrzyj się zamieszczonej poniżej mapie Europy, a następnie wykonaj zadania.

Historia i społeczeństwoZapoznaj się z tekstem, a następnie wykonaj ćwiczenia.Oś czasu: 1384 - Jadwiga Andegaweńska królem Polski, 1385 - unia w Krewie, 1386 - Władysław Jagiełło królem Polski, Zadanie 1 Przyjrzyj się zamieszczonej poniżej mapie, a następnie wykonaj polecenia.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. CzarneB.. 1 Na .Zadanie 7. pls szybko.. podpunkt c) 2009-10-31 14:24:33; Wykonaj polecenia.. Korzystając z zamieszczonej w podręczniku mapy samochodowej, wykonaj polecenia.. a)MorzaPółwyspyWyspy1.. 1.Wskaż właściwe dokończenie zdania.. Skorzystaj z mapy politycznej zamieszczonej w podręczniku na stronie 48. Przyjrzyj się zamieszczonej poniżej mapie Europy, a następnie wykonaj zadania.. Zapisz na mapie nazwy państw sąsiadujących z naszym krajem.. R1EEfelRajxzsPrzyjrzyj si mapie i wykonaj zadania od 1. do 3.. Następnie wykonaj polecenia.. Obszar ZSRR oznaczono kolorem zielonym.. Oceń, czy poniższe informacje są prawdziwe.. 2 Przyjrzyj się zamieszczonej mapie ukazującej Bliski Wschód w starożytności.. 2013-09-05 20:11:17; Rozpoznaj obiekt przedstawiony na zamieszczonej obok fotografii, a następnie podaj nazwę miasta, w którym się on znajduje.. BretońskiI.. Przyjrzyj się zamieszczonej mapie.. b) Oznacz na osi datę.. 25 000 35 000 15 000 35 000 40 000 100 000 60 000 40 000 13 000 120 000 OCEAN ATLANTYCKI.Przyjrzyj się ilustracji..

Przyjrzyj się zamieszczonej poniżej mapie ukazującej .

Zadanie 1. w starożytności.. Następnie wykonaj - Zadanie 3: Wczoraj i dziś 4 2016 - strona 532017.. Postępowanie […] było takie: Każdy otrzymywał skorupkę i pisał na niej nazwisko człowieka Tabliczkę zanosił na umówione miejsce na agorze […].. Zadanie 2. Podaj nazw miasta poło onego u uj cia rzeki Eufrat.. Wysłał więc swego herolda .. 1.Przyjrzyj się ilustracji.Następnie wykonaj polecenia.. 1600 rok 1650 rok 1700 rok 1750 rok Praca z osią czasu a) Zamaluj dowolnym kolorem lata życia Ludwika XIV ().Zadanie 1 .. _____ Zadanie 3.. Bliski Wschód.. Przyjrzyj się zamieszczonej poniżej mapie Europy, a następnie wykonaj zadania.. 2015-02-23 21:00:00; Stając z zamieszczonej obok mapy oraz dostępnych źródeł informacji wykonaj polecenia 2011-09-14 20:42:39; Na mapie konturowej Polski wpisz krainy geograficzne zaliczane do pasa nizin .Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu.. Barentsa Odpowiedź na zadanie z Planeta Nowa 6Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Eufrat to rzeka płyn ca przez Mezopotami / Egipt.. Autorzy: Tomasz Maćkowski, Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch.. Tam najpierw archonci przeliczali całą ilość skorupek.. Odpowiedź na zadanie z My i historia 6.. Następnie wykonaj polecenia.. Następnie wykonaj polecenia.. Zaznacz P, jeśli informacja jest prawdziwa, albo F - jeśli jest fałszywa..

Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu.

Następnie wykonaj polecenia.. 4 Przyjrzyj się zamieszczonej mapie.. Bo jeżeli głosujących było mniej niż sześć tysięcy, wynik […]zadanie docwiczenia.pl Kod: H6MSMR 2 Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji.. 1600 rok 1650 rok 1700 rok 1750 rok Praca z osią czasu a) Zamaluj dowolnym kolorem lata życia Ludwika XIV ().. Obszar Niemiec oznaczono kolorem fioletowym.B.. SkandynawskiII.. 3.Poszukaj w encyklopedii lub internecie informacji,w jakich bitwach brała udział ukazana postać.Zapisz trzy z nich.,,Moja historia''klVI zeszyt ćwiczeń str.37 zad2 plis to na jutroKomentarz do zadań z historii 5 Zadanie 2. Przyjrzyj się zamieszczonej mapie.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Teby to miasto poło one na obszarze Mezopotamii / Egiptu.klasa 4 zadanie 9 strona 34 Proszę o szybką odpowiedź daje naj zdj w załącznikuPrzyjrzyj się poniższej mapie i wykonaj polecenia.. Korsyka2.. Oceń, czy warto brać udział w wyborach.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii następnie wykonaj polecenia.. Napisz, gdzie uchodz podane rzeki.. A Wiedeń B Chocim C Kircholm D Częstochowab) Podaj nazwy państw leżących zarówno w Europie, jak i w Azji.. b) Ludwik XIV objął samodzielne rządy, gdy miał 23 lata.. Wczoraj i dziś 4. a) P Biblijna postać ukazana na obrazie to A Dawid.. Następnie wykonaj polecenia.. Następnie wykonaj polecenia.Przyjrzyj się zamieszczonej mapie.. Mężczyzna uwieczniony na zdjęciu to A Romuald Traugutt.Przyjrzyj się zamieszczonej mapie ukazującej II Rzeczpospolitą.. Następnie wykonaj polecenia.. Następnie wykonaj polecenia.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. jest ono dostępne dla użytkowników posiadających konto "premium".. 1.Napisz,kogo przedstawia ilustracja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt