Który z bohaterów nie pasuje do pozostałych uzasadnij swoje zdanie

Pobierz

Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Który wyraz nie pasuje do pozostałych: rzeka, rzepa, rzemieślnik, rzemień.. Uzasadnij swój wybór.. W każdym z podpunktów (A-B) zaznacz jedno źródło energii, które nie pasuje do pozostałych.Napisz zdania w funkcji poetyckiej ,metajęzykowej i fatycznej po 3 przykłady Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa.. Ramka 4- nie pasuje obrazek 2-żmija .3 W każdej ramce podkreśl wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. autor: Kolorowykwiatuszek16 3 dni temu (21:18) 1+½:⅓×6 ⅖×2½-1⅓×¾ (2⅚-1⅔)÷7+⅚ 1-3,5×2÷0,2 Przedmiot: Matematyka / Liceum.. Poruszamy się po Europie bez granic.. Demokracja d. Cesarstwo Zadanie 4 (1 punkt)Wskaż obrazek, który nie pasuje do pozostałych.. Przypomnijmy sobie, zanim wyruszymy w kolejną podróż, kilka ważnych uwag dotyczących trudniejszych form .Wskaż obrazek, który nie pasuje do pozostałych.. 2013-03-23 14:00:06 Przeczytaj rozmowę Małego Księcia z Lisem.. Pokoloruj ramkę tego tekstu na niebiesko.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzasadnij swój wybór.. Która z poniższych osób nie pasuje do pozostałych: a. Zeus b. Chorus c. Jowisz d. Atena e. Odyseusz f. Apollo 3.. Odwiedzamy różne miejsca, wysyłamy pozdrowienia, poznajemy przyjaciół z rozmaitych krajów..

Który z bohaterów nie pasuje do pozostałych?

Czepiec, Dziennikarz, Klimina, Jasiek 3.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. Zadanie 5.. Demokracja d. Cesarstwo 4.. Ps.Wykreśl z każdego z poniższych zestawów obiekt który nie pasuje do pozostałych uzasadnij swój wybór A. Himalaje, Gobi, Sajany, Kaukaz, Góry Czerskie B. Morze Japońskie, Morze Arabskie, Morze Ochockie, Morze Kaspijskie, Morze południowo-chińskiePodział roku na 12 miesięcy - Egiptowi c. Podkreśl trzy wydarzenia lub zjawiska, które przyczyniły się do kryzysu monarchii wczesnopiastowskiej w XI wieku.. Spośród wymienionych postaci do innych nie pasuje Dziennikarz, ponieważ należy on do inteligencji (pochodzi z miasta), natomiast Czepiec, Klimina oraz Jasiek są ze wsi.. Kto, do kogo i w jakich okolicznościach mówi o poniższych cytatach?. A. koronacje królewskie B. spory o władzę w rodzie PiastówOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zaznacz na każdym pasku wyraz, który, według ciebie, nie pasuje do pozostałych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. kolorowa mleczna stary czekolada klucz tęcza kaczka • tacka • koczek • loczek piec • klucz • widelec • kocRamka1-nie pasuje obrazek 4-paproć, gdyż pozostałe są roślinami zawierającymi w swoich częściach substancje trujace..

Wskaż obrazek, który nie pasuje do pozostałych.

Ułóż 3 zdania do tego wykresu.. poniżej.. Zaprowadzenie teatru - Grecji 2. ma rację że to numer 2. ale źle to uzasadniła.. Uzasadnij swój wybór.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Odkrycie właściwości igły magnetycznej Chinom d. Zapisz jedno źródło energii, które nie pasuje do pozostałych.P ołącz pasujące do siebie wyrazy.. 0 rozwiązań.. Czepiec, Dziennikarz, Klimina, Jasiek .. Zapisz utworzone pary wyrazów obok odpowiednich ilustracji.. PAPROĆ (nr 4) - nie posiada substancji trujących, pozostałe rosliny takie substancje posiadają.. a)Trza być w butach na weselu b) miałeś, chamie, złoty róg 2.. Który z bohaterów nie pasuje do pozostałych?. Przeczytaj uważnie teksty i zaznacz ten, który pasuje do ilustracji.. Zaznacz cz .. 2 motyl • biedronka • pszczoła • czereśnia • trzmiel piłka • rolki • skakanka • ringo • nożyczki mama • babcia • wiewiórka • ciocia .W każdej ramce jeden z elementów nie pasuje do pozostałych.. Która z poniższych osób nie pasuje do pozostałych: a. Zeus b. Chorus c. Jowisz d. Atena e. Odyseusz f. Apollo 3.. Ramka 2-nie pasuje obrazek 3-znak ostrzegawczy drogowy, gdyż pozostałe są nalepkami informującymi o grożących niebezpieczeństwach ..

Otocz go pętlą i uzasadnij swoją odpowiedź.

Uzasadnij swój wybór.. Wprowadzenie kalendarza juliańskiego Rzymowi e. Zaznacz ustrój państwa, w którym żył Perykles a.. Poproszę o odpowiedź 2,3 i 4 na teraz.. Wybierz zdanie , które zadedykowałbyś swojemy przyjacielowi.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Co Wernyhora nakazał GospodarzowiKtóra z poniższych postaci nie pasuje do pozostałych?. Uzasadnij odpowiedź.".. Uzasadnij swoje zdanie.. Zaznacz ustrój państwa, w którym żył Perykles a.Podkreśl postać, która nie pasuje do pozostałych.. Warto więc nasze wspomnienia dobrze udokumentować również na piśmie.. Question from @Aleksandra110220 - Szkoła podstawowa - PrzyrodaOtocz pętlą: 1.. W każdym podpunkcie wybierz i zaznacz element, który nie pasuje do pozostałych.Uzasadnij odpowiedź.. Title: Pusty poziomy 31 Created Date: 3/15/2020 7:36:40 AMWskaż obrazek, który nie pasuje do pozostałych.. Znak SKRZYŻOWANIA DRÓG (nr 3) - jest to znak drogowy, a pozostałe znaki to ostrzeżenia o grożącym niebezpieczeństwie na substancjach chemicznych (niebezpieczne dla środowiska, substancja żrąca, substancja łatwopalna).Która z poniższych postaci nie pasuje do pozostałych (podkreśl poprawną odpowiedź): a. Zeus b. Chorus c. Jowisz d. Atena e. Odyseusz f. Apollo Zadanie 3 (1 punkt) Zaznacz ustrój państwa, w którym żył Perykles a..

Uzasadnij swoje zdanie.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt