Sposób na alcybiadesa test z lektury

Pobierz

Z czasem jednak problemy są nieuniknione.. 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Lindego w Warszawie.. Co studiował Pan Żwaczek?. Sposób na Alcybiadesa - plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.. Postać starego profesora historii, Misiaka, zwanego Alcybiadesem, o pobrudzonej łysinie, obwisłych ramionach i .Sprawdzian bada stopień opanowania treści lektury Sposób na Alcybiadesa.. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6.. Urodził się 18.08.1899 roku.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Wędzarnia w powieści to: a) pomieszczenie, w którym wędzone jest mięso b) niewielki budynek w ogrodzie szkolnym c) nazwa sali lekcyjnej d) część budynku szkolnego 3.Odpowiecie na pytania z lektury Sposób na Alcybiadesa?. Uczyć się, ale pozornie nic nie umieć.Edmund Niziurski, Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. .Edmund Niziurski - Sposób na Alcybiadesa - opracowanieStreszczenie znajdziesz tutaj - Muzyka w tle: Carefree Kevin MacLeod (incompete.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .. - test czytania ze zrozumieniem PUNKTACJA: 0-15 ndst to znaczy, że nie czytałeś wcale książki lub czytając nie myślałeś o tym, co czytasz.. W jakiej dzielnicy Warszawy położona jest szkoła, do której chodzą chłopcy?. Czy ktoś zna może stronę z tym testem?. 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?.

"Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.

a) 2 b) 4 c) kilkunastu d) 6 3) Do której klasy chodzą bohaterowie?. Część 1.. Co oznaczał skrót NUPUM?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Powodzenia:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSposób na Alcybiadesa.. Przede wszystkim Alcybiades jest przekonany, że ma do czynienia z klasą orłów, znakomicie radzących sobie z jego przedmiotem.Sposób na Alcybiadesa - sprawdzian z lektury.. Sposób na Alcybiadesa to relacja o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. Ja realizuję ją w V klasie.. Rozwiąż test!test.. Chłopce poszukują idealnego sposobu na "gogów", który zapewniłby komfort bezpiecznego przechodzenia z klasy do klasy, bez przesadnego wysiłku ze strony uczniów.4.. Nie uczyć się, a pozornie umieć.. Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Sposób na Alcybiadesa Test.. Ocena postaci.. Do której klasy chodzą bohaterowie?. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa".. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. Alcybiades (Tymoteusz Misiak) był nauczycielem historii w męskim liceum imienia Samuela Lindego i jednocześnie głównym i tytułowym bohaterem powieści Edmunda Niziurskiego pt.: "Sposób na Alcybiadesa"..

...Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Jak dobrze pamiętasz zabawne przygody szkolnej młodzieży, które wciąż potrafią rozśmieszyć?. Jak nazywał się pisarz, który napisał książke?. rozwiązanie zadań z egzaminu

bilety do kina

Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Kto jest autorem książki pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. W Żoliborzu.. wg Zuzannakrótki.Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy.. 1) Fabuła utworu rozgrywa się w środowisku: a) rodzinnym b) szkolnym c) wiejskim d) uczonych 2) Ilu jest głównych bohaterów?. Test składa się z 25 pytań.Głównym bohaterem powieści ,,Sposób na Alcybiadesa " Edmunda Niziurskiego był Tymoteusz Misiak nauczyciel historii w liceum im.. Pobierz (doc, 25,0 KB) Podgląd treści.Streszczenie krótkie.. Home / Sposób na Alcybiadesa / Sposób na Alcybiadesa test z treści.. "Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.. 16-25 dp 26-34 dst 35-43 db 44-50 bdb Kto jest autorem książki pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Był kawalerem.Plik test sposób na alcybiadesa.docx na koncie użytkownika patrykolijnyk • folder Testy z lektur • Data dodania: 13 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TEST Z LEKTURY ''SPOSÓB NA ALCYBIADESA'' 1.. 0%Quiz Sposób na Alcybiadesa..

Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.

Czy uważnie przeczytałem lekturę pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. ponieważ jego bali się najbardziej.Hey!. Zawiera 25 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Co jest De- SPONA ?. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. 2 Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów.. klasa 6Dla uczniów trenujących sposób na Alcybiadesa test uzyskanych informacji przychodzi dosyć szybko i okazuje się, że wszystko się sprawdza.. Akcja powieści toczy się w .. Zawiera 24 pytania.. Sposób na Alcybiadesa - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #sposób na alcybiadesa, #test z lektury 12850 x, 2016-01-07 14:40:45Sposób na Alcybiadesa test z treści .. Opowiedz, korzystając z wiadomości o bohaterach książki.Quiz z lektury Sposób Na Alcybiadesa.. tylko że nasz pan polonista powiedział, że ściągnął ten test z internetu i zawiera ok. 50-60 zadań!. Sposób na Alcybiadesa chłopcy kupili za.. Kim są czwororęczni?Tekst - "Sposób na Alcybiadesa" Edmund Niziurski zamknij i zacznij pisać Dziadzia Ejdziatowicz ma natomiast swój czas ochronny w listopadzie, ponieważ wtedy bierze kąpiele lecznicze oraz specjalne naświetlania, i to go osłabia.SPOSÓB NA ALCYBIADESA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SPOSÓB NA ALCYBIADESA pytania1.docx, Sposob na Alcybiadesa I.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sposób na Alcybiadesa Wydawnictwo "Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI ..

Niedługo piszę test z lektury "Sposób na Alcybiadesa".

Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?. 47 zł 10 gr.. Sposób postępowania.. Klasa 6 Polski.. Kto jest narratorem w powieści?Sprawdzian znajomości treści lektury "SPOSÓB NA ALCYBIADESA".. imię i nazwisko ucznia 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sposób na Alcybiadesa - Test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt