Kartkówka z pustyni i w puszczy

Pobierz

"w pustyni i w puszczy" odpowiadjcie na pytania 2011-11-02 13:33:57 "W PUSTYNI I W PUSZCZY " 2010-03-10 18:08:40 JAKIE MIELIŚMY PYTANIA NA KARTKÓWCE Z LEKTURY " W PUSTYNI I W PUSZCZY " ?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. 6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Rozwiąż test!Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Życzę miłego rozwiązywania.. Atrakcją jest też dla nich życie w namiocie oraz planowane przejażdżki na wielbłądach.. Był to zielony, uprawny, urodzajny pas wzdłuż rzeki Nil.. Link do ilustracji podaję .W pociągu poznają kapitana Glena i doktora Claryego.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Kto jest autorem tej powieści ?. W niektórych miejscach - tam, gdzie był dostęp do rzeki - rozciągały się wioski, położone w znacznej odległości od siebie..

... Krzyżówka W pustyni i w puszczy.

Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. pomocy !. Rozwiąż test!wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Następnie dzieci zaprezentowały efekty swojej pracy i tak, metodą śnieżnej kuli, utrwaliliśmy wszystkie najważniejsze wydarzenia w powieści.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imie i nazwisko I. Stas wybral sie do.. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. merken in "Meine Apps"a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Okres zdjeciowy trwal od 31 lipca do 23 pazdziernika 2000.Pustynia Libijska Pustynia Libijska była bardzo piękna..

W pustynii i w puszczy.

Kim byli główni bohaterowie (2) ?. Przybywają przewodnicy wielbłądów: Idrys i Gebhr.Opis krajobrazów z powieści "W pustyni i w puszczy" Wątek przyjaźni w powieści "W pustyni i w puszczy" Wątek patriotyzmu "W pustyni i w puszczy" "W pustyni i w puszczy" - wyjaśnienie tytułu; Narracja i język "W pustyni i w puszczy" Kompozycja "W pustyni i w puszczy" Główne wątki i problematyka "W pustyni .kartkówki w pustyni i w puszczy.pdf (22 KB) Pobierz.. W pustyni i w puszczy - mapa by Z. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Udostępnij Udostępnij wg Kasia8tomczyk.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Pomagamy w poszukiwaniach - Tworzenie ogłoszenia; Zagadki matematyczne - Zamiana jednostek, działania powyżej 1000 // odp.. Jaki prezent otrzymał Staś z okazji Bożego Narodzenia?. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Gdzie i kiedy rozgrywały się wydarzenia ?. Rozdział 4 Dzieci cieszą się ze spotkania z ojcami.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Na pustyni - Krzyżówka z hasłem // odp.

Uczniowie, pracując w grupach, porządkowali ilustracje i dopisywali punkty planu wydarzeń (każda grupa pracowała z innym zestawem ).. Odpowiedz.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy .. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Spotkanie z lwem - Piszemy streszczenie zdarzenia (wersja bc) // // odp.. Cechy bohaterów lektury - Wyrazy bliskoznaczneWykorzystaliśmy je na lekcji..

Czym obdarowano ...W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz I 1.. Lindego dopiero nastepnego dnia w poludnie, musial bowiem odespac noc poprzednia.. Z okazji świąt Bożego Narodzenia Nel dostaje psa Sabę, a Staś sztucer.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiTest z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!4.. kartkowki w pustyni i w puszczy .. 2011-09-26 19:38:52Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt