Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia pierwszego odpowiedz na pytania

Pobierz

Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .1 Uzupełnij dialog słowami z ramki.. 3 Uzupełnij pytania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Odpowiedz na pytania ( po angielsku ) My home's a B&B or a Bed and Breakfast.. Wypisz w zeszycie wyrazy z tekstu których nie rozumiesz.. W czasie wakacji Pola była u babci w górach.. Nazwa dynastii, z której wywodził się Henryk, król Nawarry., 3.1.. Oglądali piękne, kolorowe liście.. Spróbuj na nie odpowiedzieć.. (Co one jedzą i piją?). Przejrzyj tekst.. Luki należy uzupełnić w jezyku angielskim.. Teraz przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania z zadania 3.Przeczytaj tekst.. 3 str. 101 w zeszycie: 1.. Na końcu tekstu są pytania.. 18.03.2020 r.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na ponizsze pytania.. Odpowiedz na pytania.. Może ma ktoś tą książkę z tym tekstem i mi pomoże :) DAJE NAJ !Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: 2012-01-29 17:54:52 przeczytaj tekst źródlowy i odpowiedz na pytania .. Porównaj swój dzień z dniem bliźniaków i napisz w zeszycie, które czynności wykonujesz.. Następnie przeczytaj tekst dokładnie i wykonaj zadanie SKILLS BOOSTER..

Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. Tata i Damian szukali grzybów.. 3) Zadanie 3 - użyj podanych wyrazów do uzupełnienia zdań .. 4 Dopasuj odpowiedzi a-e do pytań z ćwiczenia 3. a 3 25 Star Street, Kingston.. 10strona.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. 0 głosów.. Odpowiedź do pytania pierwszego:Zamek w Chęcinach pochodzi z XIII wieku.. e T-O-M F-L-Y-N-N. 5 Odpowiedz na pytania z ćwiczenia 3, podając prawdziwe informacje o sobie.Przeczytaj tekst.. Gotowe?. Odpowiedz na pytania 1-4.. 2) Przeczytaj tekst ponownie.. jezyk angielski.. Wersja podstawowaOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wspólnie zrobimy pierwszy przykład.. ____ Yes, they do._____Przeczytaj ponownie treść lekcji str. 147- 150 i notatkę, którą sporządziłeś/łaś w zeszycie.. Ćwiczenia online: 1 To ćwiczenie rozwija się z różowego paska, z napisem Games, poniżej wszystkich przykładów.. Zastanów się, na jakie pytania odpowie ci tekst.Otwórz podręcznik na str. 54-55 i przeczytaj tekst Kompozycje kwiatowe.. I to już wszystko na dziś.Przeczytaj tekst o Liamie i Darii.. 2012-11-26 16:16:01;Przeczytaj tekst ponownie.. Zeszyt ćwiczeń.. Odpowiedz na pytania (1-3) zgodnie z treścią Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki..

Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 1 .

1) Damian z tatą i mamą poszli na spacer do lasu.. Jeśli w tekście pojawiają się wyrazy których nie znasz lub nie pamiętasz sprawdź je w słowniku np. Postaw pytania.. • Zadanie 4 strona 89 Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 3.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.1 Test nr 1 kl. 3. odpowiedz na pytania 1. why was there a traffic jam ?. Chodziła z przewodnikiem po górskich szlakach.. Wtorek - 24.03.2020 r. Matematyka: Podzielność liczb - zadania utrwalające.. Otwórz: Zasady pisowni wyrazów wielką literąprzeczytaj tekst z cwiczenia 3. i wybierz wlasciwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie falszywe lub brak informacji).. Trzeba kolejno klikać na wyrazy, układając zdania w czasie Past Simple:Wynika z tego, że określenie pory dnia możemy zapisać na początku lub na końcu zdania.. Zadanie do wykonania na dwie lekcje 04.05. i 05.05.Pawla Jasienicy Egzamin wstepny Jezyk polski Czesc I Przeczytaj tekst, a nastepnie odpowiedz na pytania..

Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Przypomnij sobie zasadę pisowni wyrazów wielką literą.. 89 Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 3 odpowiedz na pytania 1-4. a) Przeczytałeś?zadania.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Na podstawie zawartych tam wiadomości wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadania 1 - 5 (str 92 i 93).. Przywiozła kubeczek dla Oskara, a dla mamy chustkę.. Pielęgnowała róże w ogródku i obserwowała, jak dojrzewa zboże.. 502 wizyt.. Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 1 .. (wg książki J. Bladowskiej) - Test.. 7,8.Cel: Rozumiem tekst o niezwykłych zwierzętach.. odpowiedz na pytania 1. why was there a traffic jam ?. Question from @miloszwychucki1 - Język angielskiOtwórzcie sobie ćwiczeniówkę na str 17: 1) Zadanie 1 - przeczytaj tekst a następnie postaraj się uzupełnić luki za pomocą zdań (A-E); 2) Zadanie 2 - przeczytaj ponownie tekst a następnie odpowiedz na pytania.. Imię króla Nawarry, który wyrzekł słowa: "Paryż wart jest mszy", 2.. Napisz w zeszycie krótkie odpowiedzi.. 5 punktow Przeczytaj tekst ponownie i dopasuj pytania 1-5 do osob z tekstu Klasa 5 str 36 zadanie 2 Dopytaj ; Obserwuj Zglos naduzycie!EX.9 Popatrz na zdjęcie.. Odpowiedz na pytania (1-3) zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytaj ostatni paragraf lub podsumowanie.. Była na wycieczce w Krakowie, zwiedziła Smocza Jamę..

Na podstawie tekstu odpowiedz na pytania z ćw.

Mama zbierała wrzosy.. Do centrum aplikacji PONS Moje slownictwo do nauki .Pytania z odpowiedziami - jezyk angielski, poziom podstawowy, matura 2016 - pobierz w .pdf Transkrypcja - jezyk angielski, poziomOdpowiedz na pytania lub uzupełnij tekst.. Zapisz w zeszycie .C/106- przeczytaj tekst i zastanów się czy jest on artykułem, plakatem, fragmentem książki etc. D/106- przeczytaj informacje z ramki SKILLS EXPLORER.. 2009-09-15 21:11:50 Załóż nowy klub 1. weren't Odpowiedź na zadanie z Evolution plus 3.. Zapisz po jednym wyrazie, który uzupełnia każda lukę.. Odpowiedź do pytania drugi Odpowiedź na zadanie z Moje ćwiczenia.. Przeczytaj tekst z ćw.. (Co one potrafią robić?). Proszę o zdjęcie z zeszytu.. Ponownie otwórz podręcznik na str. 57..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt