Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcję

Pobierz

Wybierz jednąUsłyszysz cztery wypowiedzi na temat wyjścia do kina (4.1.-4.4.).. z liter: A, B albo C.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Uwaga!. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z robieniem zakupów (4.1.-4.4.).. Jesteś wdzięczny(-a) koleżance za pomoc.Strona 5 z 14 8.. Babcia prosi Cię o pójście do apteki.OJAP- Strona 5 z 18 Zadanie 4.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spólne i logiczne teksty.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Zakreśl literę A, B albo C.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Uwaga!. Zapytaj kolegę, czy zamierza przyjść na dyskotekę szkolną.. Zadanie 5.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Jak wyrazisz swoje zdziwienie?. wybierz właściwą reakcję.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. 1 .Wybrane lektury w 7 klasie - test.. wybierz właściwą reakcję.. Trzy słowa nie pasują do żadnej luki.. - Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcję - Konstrukcja "to be going to" - wyrażamy nasze plany na przyszłośćDla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. wybierz właściwą reakcję.. Uwaga!.

1.Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcję.

Zadanie 5.. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich ZAGADNIENIA NA EGZAMIN - JĘZYK ANGIELSKI KL. VIIIDla każdej z opisanych sytuacji (6.1. wybierz właściwą reakcję.. Kolega pyta Cię o opinię na temat książki przeczytanej przez Ciebie.. A.Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Co powiesz kelnerowi?. Wpisz rozwiązania do tabeli.. wybierz właściwą reakcję.. Prywatna Szkoła Podstawowa im.. Kolega z Anglii informuje Cię, że nie może Cię odwiedzić.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Angielski environment.. Uwaga!. Odpowiedz jej.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Jedna reakcja nie pasuje do żadnej sytuacji.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj ćw.. Chcesz wyrazić zadowolenie z pobytu u angielskiej rodziny.. 2 Kolega niedawno miał remont pokoju .Do każdej z opisanych sytuacji (1-5) dobierz właściwą reakcję (A-F).. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W kawiarni chcesz zamówić kawałek szarlotki.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Przeczytaj tekst i uzupełnij go słowami z ramki.. Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'city environment': 10000+ Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcj ę Test.. Co powiesz?. Co powiesz?. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Zakresuwybierz właściwą reakcję.. Uwaga!. 3, 4 str. 15 Przygotuj się do sprawdzianu 10 декабря .Do każdej z sytuacjami życia codziennego dobierz właściwą reakcję (A-E)..

Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcję Test.

Zakreśl literę A, B albo C.. Masz nowe okulary przeciwsłoneczne.. Uwaga!. 1 Jesteś w nieznanym Ci mieście.. Uwaga!. Co jej powiesz?. Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcję- podręcznik str. 29 ćw.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Zakreśl literę: A, B lub C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zad 6 Uzupełnij dialog.. Jak zapytasz koleżankę o .Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). A .Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcję - environment - Zróbmy BOOM!. Wpisz odpowiednią literę w kratkę obok każdej sytuacji.. wybierz właściwą reakcję.. Przykład: Twoi przyjaciele składają ci życzenia z okazji urodzin.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Language functions 4. .. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Odpowiedzi zapisz w zeszycie- podręcznik str. 29 ćw.. Koleżanka informuje Cię, że znany pisarz będzie podpisywał swoje książki w lokalnejDla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). wybierz właściwą reakcję.. wybierz właściwą reakcję.. The environment Brakujące słowo.. wybierz właściwą reakcję.. Twoja koleżanka ubrała się elegancko na ważną okazję.. Kolega przekazał Ci zaskakującą wiadomość.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Zadanie 5. wg .Liczba wyników dla zapytania 'environment vocabulary': 10000+ Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcję Test..

4 Do każdej z opisanych sytuacji (4.1-4.2) dobierz właściwą reakcję.

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Wpisz właściwą literę w kratkę obok każdej sytuacji.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Uwaga!. 1 Chciałbyś/abyś się dowiedzieć, gdzie znajduje się kasa biletowa.. wybierz właściwą reakcję.. 1 Chcesz przedstawić sie grupie dorosłych.. Uważasz, że koleżanka powinna zabrać ze sobą kurtkę.Do każdej z opisanych sytuacji (1-4) dobierz właściwą reakcję (A-E).. Zakreśl literę: A,B lub C. Zad 5 Uzupełnij dialogi( 5.1-5.3 ) .. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. Jak zapytasz przechodnia, jak dostać się na dworzec?. Jedna reakcja nie pasuje do żadnej sytuacji.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Wybierz jedną.. Koleżanka pyta, czy podobał ci się film.. wybierz właściwą reakcję.. Wypowiedzi: Reakcje: A. Danke, ich bin so durstig.. Jak zapytasz o godzinę odjazdu pociągu?. Co usłyszysz?. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Turysta z Anglii, który z Tobą rozmawia, mówi zbyt szybko.. Co powiesz, wyrażając swoje rozczarowanie?. Wpisz w każdą lukę( 6.1-6.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby .ZADANIE 2 Do każdej z opisanych sytuacji (1-4) dobierz właściwą reakcję (A-C).. Klasa 8 Angielski Teraz Egzamin Ósmoklasisty.Do każdej z opisanych sytuacji (1-5) dobierz właściwą reakcję (A-C)..

Do każdej z opisanych sytuacji (1-3) dobierz właściwą reakcję (A-C).

Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Do każdej z opisanych sytuacji (1 - 3 ) dobierz właściwą reakcję ( A - C )..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt