Popatrz na tabelkę i uzupełnij zdania słowami z ramki

Pobierz

3 Napisz więcej zdań na podstawie tabelki z ćwiczenia 2.popatrz na obrazki i uzupe³nij zdania angielski popatrz na obrazki i uzupe³nij zdania angielski klasa 4 popatrz na obrazki i uzupe³nij zdania czasownikami z ramki we w³a¶ciwej formie czasu present simple popatrz na obrazki i uzupe³nij zdania w czasie present continuous popatrz na obrazki i uzupe³nij zdania w³a¶ciw± form± czasownika .Popatrz na powyższy obrazek Uzupełnij podane zdania wyrazami z ramki ćw 2i3.. Skorzystaj z czasowników wybranych z ramki.. Zwróć uwagę na poprawną pisownię głosek, które wymawiasz inaczej, niż piszesz.. Obrazek ma kształt równoległoboku.Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego potężnym wpływie, ale kiedy przychodzi co do czego, to kończy się na banałach, jakby miarą wielkości pisarza była wspólnota obiegowych sądów.popatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej .. Uzupełnij zdania.. Dookoła obrazka jest ramka.. Następnie zdecyduj, czy zadania są prawdziwe czy fałszywe.. Wykorzystaj wyrażenia z ramki 2012-01-03 20:37:432 Uzupełnij odpowiedź.. siemka , mam taką tabelke podzieloną na: -adjectives.. (Nie pamiętam jak to się nazywa), got off .Uzupełnij tabelke słowami z ramki , ang ?.

Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania słowami z ramki.

Proszę czekać.Uzupełnij zdania, wstawiając pojęcia z ramki.. Powierzchnia ramki jest równa ___ cm2.. A nie jednak dobrze zwracam honor .1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. 1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Ich dzieci maja/ mają (na dwa sposoby) niezwykłe imiona 2.Nie było żadnych znaczków na tamtych kopertach 3.Czy byli .Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania słowami z ramki.. Uzupełnij zdania słowami z ramki.. Zaznacz odpowiadające im litery.. Następnie zdecyduj, czy zadania są prawdziwe czy fałszywe.. Pięć słów zostało podanych dodatkowo.. 2013-01-14 13:17:11 uzupelnij tekst .Popatrz na obrazek .Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki.. I nieżej mam zdania , na jakiej zasadzie mam je wpisywać ?. Ex.3/51 Popatrz na obrazki i utwórz wyrażenia z [ago].Popraw zdania fałszywe na prawdziwe.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. 1 have got a big .Ex.1 /51 Uzupełnij tabelkę czasownikami z ramki tworząc Past Simple według podanych zasad.. Przeczytaj tekst ( strony 84 - 85) i uzupełnij zdania, wpisując maksymalnie trzy słowa w każdą lukę.2 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki..

... Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania słowami z ramki.

Question from @Agusia22531 - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij teksty słowami z ramek.. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 83), przeczytaj tekst i uzupełnij go słowami z ramki.. 13 w. p.n.e. rozpoczął się w roku p.n.e. a zakończył się w roku p.n.e. 7w.. Uzupełnij zdania zgodnie z przykładem.5 Uzupełnij tekst słowami z ramki.. 2011-09-21 20:35:10 Uzupełnij schemat podziału Kościoła.. 1 Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi.. There are lots of animals near _____ Jake can…Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania słowami z ramki.. Ułóż dwa zdania na temat krasnala z wiersza "O krasnalkowym zębie i o dobrej radzie".. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Przeczytaj tekst ( strona 83) i uzupełnij tekst słowami z ramki.. Przekształć podane zdania według przykładu.. 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama 007patrycja 007patrycja 1 peel .. 1.tea/ in .Popatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki.. 2 It .Uzupełnij zdania wyrazami i wyrażeniami z ramki 2010-01-09 19:22:14; uzupełnij tekst słowami z ramki w odpowiedniej formie .. Wybierz właściwy tytuł do tekstu.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania słowami z ramki..

Pozostałe luki uzupełnij słowami z ramki.

Wykorzystując informacje podane na rysunku, oblicz powierzchnię ramki.. Uzupełnij zdania.. 4 Uzupełnij wypowiedzi, używając my, your, his lub her.. Obrazek ma kształt równoległoboku.. A birthday party A new student 4 He am / are / is .Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. Zadanie 3 - posłuchaj trzech rozmów u lekarza i uzupełnij tabelkę właściwymi wyrazami, wybranymi z ramki.Na tej lekcji uczeń rozwija sprawności egzaminacyjne ( słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) 1.. Zadanie 2 - przeczytaj informacje o użyciu słowa "ago" , kiedy i w jakim znaczeniu go używamy.. 2013-05-15 16:55:30; Uzupełnij zdanie odpowiednimi wyrażeniami.. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. Ex.2/51 Przeczytaj zdanie, spróbuj zrozumieć, wybierz z podanych pod zdaniem - jeden czasownik.. 1 Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi.. 2012-02-07 17:24:36; Uzupełnij określenia czasu w poniższych zdaniach słowami z ramki 2015-01-05 20:08:51muszą być małe.. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 82), przeczytaj tekst i uzupełnij e-mail , wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Naklej brakujące obrazki.. Wpisz do luki w zdaniu dodając końcówkę - tak aby utworzyć formę przeszłą czasownika.. p.n.e .. w języku angielskim : 1.. 4 Uzupełnij wypowiedzi, używając my, your, his lub˚her..

Uzupełnij zdania słowami z ramki.

jedno z nich jest tutaj niepotrzebne ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt