Ułóż i napisz w zeszycie rymowankę z wybraną parą wyrazów

Pobierz

Oblicz działania z pomocą kredek , korków itp.W zeszycie: 1) Napisz plan wydarzeń.. Temat: Poznajemy daty rozpoczęci pór roku.4.. Korzystając z legendy mapy (atlas str. 22) Uzupełnij zdania, 2012-05-28 12:12:22 ułóż krótką rymowankę dla polonistki i kucharki 2013-10-09 17:04:49 Ułóż rymowankę zawierającą przepowiednię na temat pogody.Z hasła i wyrazów w ramce ułóż zdanie i zapisz w zeszycie.. Utwórz rodzinę wyrazu "kuchnia", zapisz ją w zeszycie.. Postaraj się aby rodziny były jak największe.Utworzone pary zapisz w zeszycie.. plastyczna.. Utwórz rodzinę wyrazów, o podanym znaczeniu.. Obok narysuj, czego rośliny potrzebują do życia.. Zilustruj inne zna - czenia tych wyrazów i je podpisz.. Wykonaj ćw.. "Nałożone" na siebie utworzą wyrazy.. Ułóż zdanie z wybraną parą wyrazów w ćw.3 str.43; Uzupełnij zdania wyrazami z "ż" w ćw.4; Eduk.. wg Kwojtaszyk.. Poćwicz umiejętność rozpoznawania zdań.. Rodzina wyrazów ma taką samą cząstkę w każdym wyrazie.. Zapisz te wyrazy w zeszycie i powiedz, co mają ze sobą wspólnego.. Wyrazy z ramki wpisz w odpowiednie miejsce w tabeli.. Zapisujemy rymowanki zastępując wyrazy z ch ich zdrobnieniami: Natarczywa muszka brzęczy koło uszka.. 24 25 .. R lub r. Zapisz powstałe wyrazy.. Przeczytaj przepisy na potrawy (podręcznik, s.34-35).. Lekcja 3 turniej rycerskie strzelanie o Kunegundzie zamek rycerska legenda krzyżacka zbroja z kuszy bractwo Chojnik chorągiew rycerski rycerz, przyłbica, turniej, zbroja, hełm, chorągiew,Zadanie: napisz pary wyrazów, które brzmią tak samo ale co Rozwiązanie:krzyk kszyk ptak kolarz sportowiec collage technika plastyczna kawka ptak kafka pisarz bród płytki odcinek w rzece służący do przeprawiania się na drugi brzeg brud nieczystość bug rzeka bógP cz. 3 s. 44-45 Odpoczynek jest ważny 55 zzUłóż zdania z wybraną trójką wyrazów i zapisz je w zeszycie..

Ułóż i napisz w zeszycie zdania z wybranymi wyrazami wieloznacznymi.

Połącz pasujące do siebie puzzle, a dowiesz się, co jest ważne dla zdrowia.Połącz w pary rymujące się wyrazy.. Ćwiczenia edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna cz. 1z tych wyrazów przedstawiono na obrazkach - podpisz je.. Pozostałe .Połącz w pary pasujące do siebie wyrazy.. Wykonaj ćw.. Porządkowanie.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. : 2012-03-25 11:41:47; Ułóż po jednym zdaniu z każdym frazeologizmem 2010-02-15 18:13:00Ułóż zdanie z wybraną trójkąt wyrazów i zapisz je w zeszycie kapeć Łódź łoś .. Możesz w brudnopisie napisać opowiadanie.. kok domek 5.. 9.Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. 4 Zaprojektuj i wykonaj w zeszycie, wizytówkę Agencji detektywistycznej z książki Grzegorza Kasdepke.. b) Zapamiętaj pisownię.. Utwórz po jednym zdaniu z podanych szeregów słów.. 2013-01-09 20:49:08; Ułóż po jednym zdaniu z podmiotem .. Zapisz je w zeszycie.. Wysłuchaj sylab i ułóż z nich wyrazy Porządkowanie.3\ Ustaw wyrazy z ó niewymiennym z ćw.2\ w kolejności alfabetycznej.. Napisz litery, wyrazy i zdania z literą "ż, Ż".. 2\: 6\ Wybierz 3 wyrazy z ó niewymiennym z ćw.2\ i utwórz rodziny wyrazów.. Wykonaj ćwiczenia ze stron 42-43 (ćwiczeniówka).. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Udostępnij .Ułóż i napisz w z zeszycie jedno zdanie pojedyncze , a jedno złożone ..

• W zeszycie napisz z pamięci wybraną rymowankę.

Opowiedz o wydarzeniach przedstawionych w utworze.. AnswerUłóż po jednym zdaniu z każdym z podanych wyrazów.. Ułóż zdanie z wybraną parą.Narysuj wybraną roślinę, która znajduje się w Twojej klasie.. Matematyka strona 23.. Wyraz Liczba sylab Liczba głosek Liczba liter Samogłoski (wypisz) koszulka ręcznik dzbaneczekĆw 2.. Powstałe wyrazy zapisz w kolejności alfabetycznej w zeszycie.. Zaprojektuj kartkę do pamiętnika.-ćw.2 str.45 ćw.. Proszę ,aby zdania dotyczyły lata.. s. 6-7 Wazy yr wieloznaczne To mogą być kwiaty pachnącePołącz wyrazy w pary, następnie ułóż zdanie z wybraną parą wyrazów.. Kaligrafia polonistyczna strona 45 .. Strona .. Z podanych liter ułóż wyrazy i zapisz je w zeszycie.. Wykonaj ćwiczenieUtwórz nowe wyrazy, wymieniając jedną z głosek bezdźwięcznych na głoskę dźwięcz-ną lub głoskę dźwięczną - na głoskę bezdźwięczną.. Ułóż nazwy ptaków z sylab.. c) Zasłoo tekst, który wybierasz do napisania z pamięci.Odszukaj paski w jednakowym kolorze.. Zapamiętaj rymowankę z żółtej ramki na stronie 44 w ćwiczeniach.. Question from @Mateusz1498120 - Gimnazjum - PolskiW słowniczku nie ma wyrazów maluch i paluch.. Bardzo chory duszek trzyma się za brzuszek.. Zapisz wyrazy z ramki z sylabami.. Napisz własny wierszyk lub przepisz jeden z podręcznika wykonaj ilustrację wg własnego pomysłu.. Podziel wyrazy na sylaby, głoski i litery..

Podkreśl litery, którymi różnią się pary wyrazów.

wg Justynamroczek8.. Wybierz jedną z nich,ułóż i zapisz rymowankę główka makówka bródka krótka dół mój dwór bór pół wróżka strój dróżka.. Wszedłem na stromy daszek i obleciał mnie straszek.. rolki Romek ma 2 1 3.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Z Każdego zestawu wykreśl wyraz, którego użycie w tworzonych wypowiedziach byłoby błędem. Uzasadnij swój wybór.. Napisz zdania o jesieni wykorzystując wyrazy z ramki.. Popraw błędy w wyrazach i zapisz poprawne.. 1. ma podręczników do siostra pełny klasy komplet moja szóstej już 2. przejmował się kontynuował nie marsz strugami i Kuba deszczu dalej 3. współpraca stronom dużą wzajemną satysfakcję przyniosła ich .Przeciągnij litery w odpowiednie miejsce, aby odszyfrować słowo lub wyrażenie.. Bartek, rower, Marianna, kuter, lornetka, buty, Romek, Robert, kubek, dobro.. nuda - prać - smoczy - cień - każe - miedź - Nazwij rodzaj głosek, którymi różnią się podane pary wyrazów.. Łączymy w pary wyrazy, które się rymują:buraki - znaki,wie - zje, cebula - Ulaogórki - córkipowie - Odpowiedź na zadanie z Elementarz XXI wieku.. Zadanie do przesłania nauczycielowi na ocenę3.. Bardzo głodny maluszek zjada pszenny paluszek..

a) Przeczytaj rymowankę.

Z podanych wyrazów ułóż zdanie i zapisz je.. 2 z kropką s 89.. Ułóż jak najwięcej wyrazów z liter tworzących wyraz makulatura.. Odpowiedz.Zaśpiewaj piosenkę - korzystaj z tekstu s. 45 Zeszyt dwiczeo.. Wybierz 2 pary i ułóż z nimi zdania.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Ułóż i napisz rymowankę z wybraną parą wyrazów : Lata -łata Sad- sąd Płyn - płyń Nos - noś Bez - beż Leki - lękiUłóż zdanie z wybraną parą wyrazów w ćw.3 str.43; Uzupełnij zdania wyrazami z "ż" w ćw.4; Eduk.. 934 wizyt.. zzNapisz w zeszycie dwa zdania na temat tego, co jest ważne dla zdrowia.Możesz skorzystać z zapisanych wcześniej sformułowań.. +0 pkt.. Wykonaj dwiczenie 1, s. 46 Zeszyt dwiczeo Ja i moja szkoła na nowo (czytanie i pisanie wyrazów z ó).. 5 ze str.83 i wyślij na email (do środy) 7.04.2020r.ułóż krótką rymowanke, która mogła by ci pomóc w zapamiętyaniu wyrazów z ó i u 2016-02-03 16:20:28 Napisz rymowanke 2010-03-19 11:32:25 Ułóż rymowanke (dość krótką) o jabłku i gruszce.Na dzień zdrowia 2011-11-03 19:36:51Ułóż i zapisz w zeszycie trzy pytania do następujących pytań;Projekty pierwszych statkow latających stworzył 600 lat temu Leonardo da Vinci.Był to balon cieplny ,skrzydłowiec,śmigłowiec i spadochron.. W każdej sylabie zaznacz samogłoski na czerwono.. 2014-03-02 19:46:52; Ułóż po jednym zdaniu z każdą parą wyrazów.. 2\ 5\ Uzupełnij brakujące litery, rozszyfruj wyrazy z ćw.. 4\ Ułóż po trzy zdania z każdym z wyrazów z ó niewymiennym z ćw.. Ich rysunki można obejrzeć w muzeum w Londynie.. Wybierz rzeczy, które zostały wykonane z papieru.. Eduk .Z sylab ułóż wyrazy Połącz w pary..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt