Test do lektury tajemniczy ogród

Pobierz

wg Marcusjankowiak.. Gdzie przebywał ojciec Colina, gdy nie było go w domu?. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie -26.10.2015 (19:23) - przydatność: 50% - głosów: 404.. Okazuje się ON dziwnym, nieprzystępnym człowiekiem.. Ten test jest pomocny, jak ktoś sobie chce coś powtórzyć.. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .Test znajomości lektury: Tajemniczy ogród.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Mała Mary Lennox po stracie rodziców zostaje oddana pod opiekę wuja.. Skomentuj.. Mary i Colin symbolizują dzieci początkowo osamotnione, zaniedbane emocjonalnie przez rodziców, nie obdarzone miłością, której potrzebują, a przez to odpowiadające światu swoim nieznośnym stylem bycia i zachowania.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Odpowiedzi pomocnik123a24 rozwiązanych zada .. "Tajemniczy ogród", klasyk wśród literatury dla dzieci.. Podaj imię chorego chłopca.. — Wiem, że nic nie wiesz — odparł Bazyli.. Czyim bratem był Dick?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Udaje się jej znaleźć klucz do zamkniętej części ogrodu i dostać się tam.Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993. a.Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi..

... tajemniczy ogród.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Rozpoznajemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szeregujemy wydarzenia chronologicznie - Łamigłówka z hasłem // odp.Jaki jast narrator do lektury pr:" Tajemniczy ogród" 2012-04-11 17:03:18 Napisz wrażenia z lektury " Tajemniczy ogród " 10 zdań 2013-04-07 10:42:00 Załóż nowy klubKto wskazał Mary furtkę do tajemniczego ogrodu?. Jeszcze dziwniejszy jest jego dom, w którym często rozlega się czyjś płacz, i znajdujący się w pobliżu domu ogród, do którego nikomu nie wolno wchodzić.Najistotniejszy motyw, zaraz po motywie ogrodu.. Społeczność .. werindaxd 5 lat temu.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .tajemniczy ogród.. Zawiera 16 pytań.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD - tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD ..

Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Gdzie znajdował się klucz od furtki tajemniczego ogrodu?. Quiz "Tajemniczy ogród" Test.Przygotowania do Festiwalu 2.0; Gra z lektury "Lassie wróć" W świecie wierszy Tuwima; Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Quiz z lektury "Ten obcy" Quiz z lektury "Lassie, wróć" Poznajemy programy kwietnia (1)Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Grzegorz Tupaj Data publikacji 2014-05-15 Średnia ocena 3,00 Pobrań .Fajna lektura.. Gdzie wychowywała się Mary?. Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. Skąd Mary Lennox wzięła skakankę?. Szukaj.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Mamy w utworze do czynienia z kilkoma obrazami dziecka.. Pobierz (doc, 28,0 KB) Podgląd treści.. ( wypracowanie powinno zajmować przynajmniej 15 linii)Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Opowiedz o tym, w jaki sposób Mary dostała się do tajemniczego ogrodu i w jaki sposób spędziła w nim pierwszy dzień.. Właśnie omawiam i ćwiczę na kartkówkę na jutro.. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. :) Pozdrawiam wszystkich, którzy to czytali..

Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.

Ale ty nie masz babuni, ty po edziesz do wu a, który się nazywa pan Archibald Craven.. — Nie wiem nic o nim — sapała Mary.. Ma formę pytań otwartych.. :D. dodany: 2015-03-02 20:44:38, przez: GabrysiaTest ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. "TAJEMNICZY OGRÓD""Tajemniczy ogród" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. — Dziewczęta w ogóle nic nie wiedzą.Dom jest ogromny i posępny, otoczony ogrodem, którego częścią jest tytułowy "tajemniczy ogród", gdzie nikt nie ma wstępu.. Autorką książki jest Frances Hodgson Burnett.. W domu wuja Mary poznaje sympatyczną służącą Martę Sowerby i jej brata Dicka.. Czyj płacz obudził Mary pewnej nocy?. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett [Całość Audiobook]Przygotowujesz się do matury, egzaminu, testu, poszukujesz pełnych wersji książek, tradycyjnych.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett Gry za darmo - Świetna gra na przeglądarkę.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett Gry za darmo - Kupuj gry tan.Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie .Napisz list do Mary Lennox z lektury Tajemniczy Ogród..

Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?wiście Anglia.

12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Tajemniczy ogrud Znajdź słowo.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. wg Filiptolarz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt