Moje wrażenia po przeczytaniu lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

Na dziś proszę.. 2013-01-07 20:40:00; mam zadane żeby opisać wrażenia po przeczytaniu lektury pt.. Stworzono ją z myślą o uczniach, nauczycielach i bibliotekarzach.. Na początku patrzyłam na nią przez pryzmat obowiązkowej lektury szkolnej i opowieści starszych koleżanek, które współczuły mi konieczności czytania tej książki.. Nie mógł wyjść ponieważ wejście zawalił ogromny głaz.. Można się więc domyślić, że do lektury zasiadałam głęboko zniechęcona.Warto przeczytać "W pustyni i w puszczy".. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Co moge napisać o wrażeniech po przeczytaniu lektury "W pustyni i w puszczy"Temat: Czy uważnie przeczytaliśmy książkę Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy" Cele lekcji: - przypomnisz sobie podstawowe wiadomości o Henryku Sienkiewiczu, - sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki "W pustyni i w puszczy".. Książkę pod tytułem "W pustyni i w puszczy" napisał Henryk Sienkiewicz.. Ale Nel zaczęła płakać i prosić, aby .Książkę "W pustyni i w puszczy" przeczytałam w 4. lub 5. klasie podstawówki.. Pierwsze wydanie ukazało się w 1911 roku.. Życie codzienne wyglądało wtedy zupełnie inaczej.. Fabuła.. Staś okazał się bardzo odważny jak przystało na mężczyznę.. Ostatnio brałam udział w szkoleniu dotyczącym nauki poprzez zabawę, gdzie miałam możliwość zagrać w grę planszową "W pustyni i w puszczy"..

Moje wrażenia po przeczytaniu lektury "W pustyni i w puszczy".

Akcja powieści rozgrywa się pod koniec XIX wieku w Afryce.. ODP: Pewnego pięknego dnia podczas swojej tułaczki Staś, Nel i towarzyszący im murzyni zauważyli słonia, uwięzionego w dużym wąwozie.. Staś chciał zastrzelić słonia i skrócić jego cierpienia.. Staś Tarkowski i Nel Rawlinson mieszkali wraz ze swoimi ojcami w Port-Saidzie, w .Refleksje po lekturze "W pustyni i w puszczy".. Akcja książki rozgrywa się pod koniec XIX wieku, czyli ponad 100 lat temu w Afryce.. Nawiązując do tematu rozprawki stwierdzam, że czytanie książek to bardzo dobry wybór.. Uporządkuj wydarzenia chronologicznie i zapisz w zeszycie.. Moją tezę postaram się .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: wrazenia po przeczytaniu lektury pt " w pustyni i w puszczy"Napisz jakie wrażenia masz po obejżeniu filmu 'w pustyni i w puszczy' prosze piszcie szybko 10-15 zdań mam to na dzisiaj;] .. 2010-04-01 08:18:36; W ile dni przeczytaliście przygody tomka sawera?. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz.. 2010-09-20 22:06:43Wrażenia po przeczytaniu lektury pt. :W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Olczi00 Moje wrażenia po przeczytaniu lektury pt. - 97 lekcja z Polaka.. Na dziś proszę.. Question from @MałaLilith - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz list do kolegi w którym zachęcisz go do przeczytania "W pustyni i w puszczy " 2009-05-13 12:31:08; Nasze wrażenia po przeczytaniu zemsty 2010-04-12 19:52:13; List do koleżanki lub kolegi 2013-05-28 19:45:00; Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym opiszesz swoje wrażenia z piewszych dni w nowej szkole..

...Pierwsze wrażenia - W pustyni i w puszczy.

Moim zdaniem Staś był dzielny i odważny.. Nel była silna jak chorowała na febrę.Moim zdaniem dobrze, że Staś umiał mówić w różnych językach, bo umiał się porozumiewać z innymi osobami co nie umiały mówić ich językiem.Oboje byli w jakimś procencie mądrzy Staś trochę więcej, bo był starszy od Nel, ale Nel .Z lektury "W pustyni i w puszczy " 2012-02-27 17:34:26 wrazenia po przeczytaniu lektury pt " w pustyni i w puszczy " 2011-02-15 20:41:03 Co moge napisać o wrażeniech po przeczytaniu lektury "W pustyni i w puszczy " 2010-05-10 19:50:11Moje wrażenia po przeczytaniu lektury ,, w pustyni i w puszczy ".. Dwójka dzieci Staś Tarkowski i Nel Rawlison wraz z ojcami Władysławem Tarkowskim i panem Rawlisonem .. Co prawda nie każdy człowiek, zwłaszcza młody lubi je czytać, ponieważ "świat techniki" idzie do przodu, dlatego młodzież woli spędzać czas przed komputerem lub telewizorem.. Została napisana w 1911 roku.. Ma ona za zadanie przybliżyć dzieciom realia powieści, pomóc w jej zrozumieniu .Nasze refleksje po lekturze książki ,,W pustyni i w puszczy".. Dzięki tej książce dowiedziałam się o roślinności, o której nie miałam pojęcia.Napisz swoje wrazenia po przeczytaniu Lektury W pustyni i puszczy 10 -15zdań 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama skubany skubany Powieść "W Pustyni i w Puszczy" autorstwa Henryka Sienkiewicza to barwna opowieść losów Stasia i Nel..

Przygody Tomka Sawyera.Dziś coś o książce "W pustyni i w puszczy".

zadbaj również o estetykę.Streszczenie książki pt. "Przygody Tomka Sawera "?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt