Popatrz na ilustracje i napisz jaka jest pogoda

Pobierz

ja skaczę on skacze one skaczą ja płacz on płacz one płacz ja on plącze one ja on płucz one ja on one kwaczą ja on one gda ja rozwiązuję on rozwiązuje oni .Popatrz na ilustracje i napisz w zeszycie zdania uzywajac this,that thest lub those Answer.. My mum and dad / pop stars 3.6 POGODA 2 | C Popatrz na zdjęcia.. Wśród dopisanych liter podkreśl litery oznacza-jące samogłoski.. to ma byc tylko plan.. z tezą i krotka charakterystyka postaciPosłuchaj wypowiedzi bohaterów i powiedz jaką pogodę lubi każdy z nich.. Jaka ksiazke przygotowujaca do egzaminu 8-klasisty z angl polecacie?. 2012-02-18 13:40:20; Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05; Popatrz na obrazki i ułuż dialogi.. (Angielski, proste) 2013-04-11 19:00:11; Popatrz na obrazki.. Napisz ułamek dziesiętny.. Jaką porę roku przedstawia czwarty obrazek?. Czy to jest "pasta do zębów" czy "dla zębów"?. ), a które, kiedy jest zimno (It's cold.).. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. Pomyśl o wyrażeniach: Put on…Popatrz na obrazki i wpisz do krzyżówki odgadnięte słowa.. Wybierz ubrania i dodatki pasujące do danej pogody.. 2021-09-30 00:25:47 Complete the verb+ preposition combinations with the words below.Popatrz na ilustracje i napisz historyjkę , uzywając podanych podpowiedzi.. Pozostałe wyrażenia opisujące pogodę The weather is very refreshing..

Powiedz, jaka jest na nich pogoda.

Zapisz trzy własne przykłady czasowników zakończonych na: -uję, -uje, -ują.. Napisz pytania i odpowiedzi, ?. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Podpisz ilustarcje, odpowiedzi zapisz w zeszycie.. .Sprawdzian na rozpoczęcie klasy drugiej Sprawdź, co pamiętasz z klasy pierwszej.. - pogoda jest odświeżająca It's foggy.Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32 Popatrz na obrazki na s 68.. Napisz objawy zatrucia gazem, zapobieganie zatruciem gazu oraz pomoc czyli jak pomóc osobie która jest zatruta gazem.. Obrazki mają cyferki.. na obrazkach jest chłpak David i jezie na rowerze na drugim jest Tim and Joe iDavid chce dać im papierosy ale oni pokazuja że nie chą na trzecim obrazku jest sue kutra jeździ na deskorolce a na czwartym Aliosn and Linda grają w piłkę na ulicy i jedzie samochód Pokaże przykład David /ride a bike to school Does David ride a .Wyobraź sobie ze jesteś na wakacjach napisz pocztówkę 1.Napisz gdzie jesteś,jaka jest pogoda 2.. Połącz je z˝odpowiednim zdjęciem.Zadanie: narysuj obrazki i napisz jaka jest na nich pogoda ma Rozwiązanie:mglisty dzien a foggy day słoneczny dzien sunny day zimny dzien a cold day pada snieg snowing dzis jest deszcz today it is raining jest gorąco it is hot wietrzny dzien windy day pochmurny dzien a cloudy dayOtwórz podręcznik na stronie 104/ zad.2..

2 str. 88 Popatrz na ilustracje.

Aneta19813 September 2019 | 0 Replies .Popatrz na ilustracje i napisz gdzie znajdują się produkty spożywczena stole jest chleb, pod krzesłem są ziemniakia wy plecaku są marchewki.. Napisz ułamek zwykły 3.. Co zobaczyłeś tam 3.Napisz co dziś robisz UWAGA: użyj Dear i See you soonPopatrz na wzór.. ).- Udzielanie odpowiedzi na pytania postawione w wierszu.. Jak powiemy po angielsku, że pada śnieg?. a)Popatrz na obrazki.. Powiedz, które ubrania nosi się gdy jest gorąco (It's hot.. Jakie jest hasło?. Dopisz małe i wielkie litery.. Jaką porę roku przedstawia piąty obrazek?. Opis powinien zawierać informacje: co przedstawia, kogo, gdzie, co te osoby robią, jak są ubrane, jak się czują, jaka jest pogoda, co widać w oddali).. Imię i nazwisko Potrzebne przybory: długopis, linijka, ołówek, gumka.. Question from @Arturatlachowic - Szkoła podstawowa - Język angielskiZapłacę za napisanie pracy semestralnej o tematyce historycznej do piątku ,na temat niepodległości i romana Dmowskiego oraz pilsudskiego.. 2015-05-28 15:36:25Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Popatrz na obrazki i napisz zdania.. Napisz liczbę mieszaną.. Obejrzyj rysunek i odpowiedz na pytania z nimi zwiazane .w odpowiedzi uzyj wyrazow z ch dorysuj jeszcze jeden element w ktorego nazwie jest ch Answer.. Przeczytaj i zapamiętaj poprawne formy czasownika włączać..

... Popatrz na obrazki i napisz, jaką pizze zjadły dzieciaki.

Napisz ile wartościowa jest : miedź, magnez, .. Opis powinien składać .Popatrz na tabelki i napisz, jaka jest pogoda w podanych krajach.. Rozwiąż krzyżówkę.. Question from @majkaa17 .popatrz na obrazki i napisz wyrazenia z ago.. W polsce w Czerwcu i w Lipcu nie zawsze jest ładna pogoda, często pada deszcz, .popatrz na obrazki i napisz wyrazenia z ago.. Napisz w jaki sposób można oszczędzać prąd.. It's habling (lub snowing ) a przy okazji -hot czyli gorąco -cold czyli zimno-warm czyli ni zimno …Popatrz na ilustracje i napisz jaka jest pogoda.to ma byc po angielsku.. Ale proszę niech nie będą takie zabawy jak…Pisze tak popatrz na obrazki .. Napisz PLAN rozprawki na temat "Która panna dla rycerza?". Powiedz, które z kolei obrazki kojarzą ci się z nadchodzącym latem.. Napisz jak się dodaje ułamki dziesiętne, zwykłe,mieszane.popatrz na obrazki i napisz wyrazenia z ago Napisz zaproszenie na twoje 13-ste urodziny które odbędą się przy brzydkiej pogodzie w domu na i napisz jakie będą na tych urodzinach atrakcje.. It's raining and it's cold.Popatrz na obrazek i napisz, na jakich instrumentach grają dzieci w szkolnej orkiestrze.. Chodzi oczywiscie o Jagienkę i Danusie z Krzyzakow.. 2013-11-18 17:16:07Popatrz na obrazki i powiedz ile jest owoców lub warzyw, np. three pears Zwróć uwagę, że pojawia się tu liczba mnoga - 1 pear, ale 3 pears - na końcu widać i słychać "s" Na koniec wykonaj ćwiczenia na str. 116, 117 .Serwis Pogoda w INTERIA.PL prezentuje kilka typów prognozy pogody w tym: bardzo szczegółową prognozę godzinową na dziś oraz jutro, prognozę długoterminową na 16, 25 i 45 dni, zawierającą najważniejsze informacje pogodowe (tj. temperatura, opady deszczu/śniegu, prędkość wiatru) oraz prognozę pogody na święta lub weekendy.Popatrz na obrazki i powiedz, która forma jest poprawna (przykład: Popatrz, na obrazku jest pasta..

To najgorsza pogoda, jaką mieliśmy wiosną!

Popatrz na ilustracje w zad.3/str.79.. Mam wielką prośbę.. Napisz opowiadanie pt ojczyzna to nie tylko miejsce na mapie daje naj.. Jak brzmi hasło?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt