Opis pokoju język niemiecki

Pobierz

Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Napisz po niemiecku a nastepnie niezej to samo tylko po polsku.. Personalpronomen Akkusativ Test.Na parterze znajdują się pomieszczenia mieszkalne i jadalnia.. Nad szafka wisi obraz.Opublikowany in category Język niemiecki, 20.09.2020 >> Napisz opis pokoju po niemiecku !. Mój pokój jest mały ale bardzo go lubię .. Naprzeciwko stołu stoi lustro.. 1.obok łóżka na dywanie znajduje sie stół.. Oba pomieszczenia są duże i przestronne.. poleca 81% 4130 głosów.. 3.Obok lustra znajduje się komoda.. ; Vor kurzem habe ich neuen Teppich .Przymiotniki w języku niemieckim (Deutsche Adjektive) to niemieckie słówka, przy użyciu których najczęściej opisujemy kogoś lub coś (osoby, przedmioty, miejsca, zjawiska itd).. Na ścianie mam wiele plakatów i fotografii.. Znajduje się tutaj duży salon i pokój gościnny.. Opisujemy pokój.. Szkoła - zapytaj eksperta (1059) Szkoła - zapytaj eksperta (1059) Wszystkie (1059) Język angielski (715) Język polski (154) Matematyka .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Mój pokój ma 30m2.. Dołączył: May 2009.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie..

Opis pokoju po niemiecku.

Jasna jadalnia połączona jest z kuchnią.. : potrzebuje między innymi takich zdan : łożko stoi po lewej stronie pokoju .. SZYBKO.. Cele zajęć: terapeutyczne: - stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery na lekcji - terapia pracą - stosowanie naprzemienności obciążeń i odciążeń - wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez umożliwienie osiągnięcia sukcesu - aktywny rozwój fizyczny i umysłowy wychowawcze .zasłona - der Vorhang, -(ä)e.. Pokój po niemiecku.. Jeżeli pojawią sie błZadanie: opis swojego domu w jezyku polskim ,w przetłumaczeniu na j niemiecki Rozwiązanie: in meinem haus gibt es sieben zimmer im ersten stock gibt es ein bad, in dem sie kleiden, sindW domu niemiecki - Kopia W domu niemiecki - Ułóż zdania, opis osób, niemiecki - Wytęż wzrok - Wytęż wzrok 4.0 - Wytęż wzrok 3.0 - Opis wnętrza domu w "Tangu".. Tak jak obiecałem na dole umieszczam 6 przykładów związanych z tematem.. Są one odmieniane przez przypadki w mianowniku (der Nominativ) , dopełniaczu (der Genitiv) , celowniku (der Dativ) i bierniku (der Akkusativ) .. Odpowiedź Guest.. Filmy.. mieszkam w nim sama .. ściany są koloru zielonego , na przeciwko drzwi stoi łóżko , które jest pod oknem , obok niego wazon z kwiatami .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:j. niemiecki Opis pokoju ;) Witam mógłby mi ktoś napisać opis pokoju po niemiecku ?.

Klasa 8 j. niemiecki.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. .Forum Pomoc językowa - Witam Chciałbym abyście sprawdzili moją pracę, która dotyczy opisu pokoju ponieważ walcze o 5 na półrocze.. :D zaraz zrobie zdjecie pokoju ;P sorry ale nei chcialo mi się sprzątać :D 07-06-2009, 12:48 #2: krasta.. !Potrzebuję, aby ktoś PRAWIDŁOWO, czy też dobre przetłumaczył ten o to opis :) dobre formy osobowe itp. daje naj ;) Pokój, który marzy mi… poniżej.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. !J niemiecki opis pokoju.. - Nad telewizorem mam plakat.. Pytania .. Mój pokój jest duży.. Po prawej stronie pokoju jest czarna szafa .. Na śrosku jest jasny dywan.Opublikowany in category Język niemiecki, 24.08.2020 >> .. Klasa 7 Klasa 8 Liceum Niemieckim.. Obok biurka znajduje się szafa z lustrem.Opis pokoju po niemiecku.. - To jest mój pokój.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przetłumacz opis pokoju z j.polskiego na j.niemiecki !. Treść.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju: ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują sięOpis pokoju po niemiecku.. Dzieciak ..

Opis pokoju Rysunek z opisami.

; In allen meinem Zimmer steht ein Sessel.. - W każdym moim pokoju jest fotel.. Z gory dziękuje.. w prawym rogu stoi komoda a zaraz obok niej biurko z komputerem .. obok biurka jest szafa na ubrania .Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Język niemiecki.. Ściany są koloru czerwonego.. Na biurku jest komputer.. Napisz OPIS POKOJU po niemiecku w 10 zdaniach.. Pod oknem jest moje biurko.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.nauczyciel języka niemieckiego Scenariusz lekcji zajęć języka niemieckiego w klasie VI Temat: Wir möblieren das Zimmer.. 1.Usytuowanie problematyki omawianej na zajęciach w podstawie programowej: przedmiotu język obcy nowożytny: - I.1.2 - posługuje się bardzo podstawowym zasobem środkówPrzykładowy opis domu po niemiecku.. Krótki opis pokoju - Pomoc.. Między dużym biurkiem a łożkiem stoi fotel .. Społeczność Opis domu niemieckiKonspekt lekcji języka niemieckiego Temat : Das ist mein Zimmer.. Przed łóżkiem Mam telewizor i odtwarzacz DVD.. Question from @witto - Szkoła podstawowa - Język niemieckiPilne!. Meble po niemiecku przykłady.. W rogu jest moje łóżko.. Podziękował: 0.. Zobacz r ównież opis pokoju po niemiecku .. Ściany są zielone.. Wiek: 31..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt