W zeszycie dopasuj odpowiedzi kate ae do pytań w zadaniu 1

Pobierz

Zawsze bylem samotnikiem.. Zapisz w zeszycie zwroty: How are things?. Przeczytaj e-mail Joanny.. Znaleziony…L5 pytanie o drogę, opisywanie drogi L6 opowiadanie o życiu chłopca na wsi i o swoim miejscu zamieszkania L7 nazywanie środków transportu do szkół dzieci w Niemczech, opowiadanie o drodze do szkoły dzieci w Niemczech L8 opowiadanie o ciekawych miejscach we Frankfurcie nad Menem, kupowanie biletu na pociąg, uzyskiwanie informacjiPodręcznik str 78: Zad 1 - Zapoznajemy się z konstrukcją pytań "have got".. 1 w drodze do domu: on the w h 2 nie trzeba kupować: there's no n to b 3 zaskakująco dobry: s g 4 warto spróbować: worth a t Gdy już dokładnie się zapoznasz, to wykonaj .. 1. watermelon (arbuz) Odpowiedź na zadanie z Język angielski.. Następnie napisz odpowiedzi.. Jaka jest twoja skóra?. 2.There are many social networks throughout the world .napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa Z rozsypanych sylab ułóż trzy słowa.Dopisz do nich rymy -rzec -ra- -ki sta- pta- po- -nek jak coś to podręcznik słowa na start strona 66 zadanie 2 pomużcie jak naj czybciejbo…napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa.. 4 Uzupełnij tłumaczenia wyrażeń odpowiednimi wyrazami z tekstów w zadaniu 3.. Zapisz w zeszycie czasownik powiedzieć i dopisz do niego wyrazy bliskoznaczne - Odrabiamy.pl3..

Nastepnie dopasuj odpowiedzi A-F do tych pytań.

Love - z wyrazami miłości / pozdrowienia1 Dopasuj do siebie fragmenty zdań i zapisz je w zeszycie.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. 4/ 78 polecenie : Uzupełnij poniższe pytania formami Have got i has got .. 1 Gdzie jest Joanna?. W każdą kratkę wpisz od-powiednią literę.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego tekstu.. Dodatkowy opis i wyjaśnienia odnośnie "have got" jest np. pod tym linkiem: ' have got'.. Błagam na jutro !. - Co u Ciebie słychać?. Określ rodzaj wpisanych przymiotników.. Jakie masz usta?. Er trainiert Judo im SPORTKLUB.napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa.. Przeczytajcie tą rozmowę i korzystając z dialogu ze słuchanki przetłumaczcie fioletowe fragmenty na język angielski.. 4 Kto przyszedł ją odwiedzić?. 2 Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z zadania 1.. Do podanych rzeczowników dopisz po trzy określające przymiotniki.. Question from @Kfilipowicz984 - Liceum/Technikum - Język angielskiZad.. 8 Dopasuj pytania z tabeli (grammar) do odpowiedzi w zadaniu.. Wykonaj zadanie na learningapps.Zadanie 1.. 2009-06-14 15:33:30; Uzupełnij zdania wyrazami i wyrażeniami z ramki 2010-01-09 19:22:14; Dopasuj odpowiedzi do pytań 2012-04-20 15:04:43; Uzupełnij pytania właściwą formą czasownika be..

Podaj krótkie odpowiedzi na pytania.

Utwórz pytania do wyróżnionych części zdania.. Ćwiczenie 2.. 1Jak przetlumaczyc "object" uzyte w liscie do przedstawienia tematu listu 2021-09-02 13:00:43 Proszę o przetłumaczenie krótkiego emaila (do prawnika) na język niemiecki 2021-08-05 11:17:08 Chorwackie słowo 2021-07-05 23:27:55Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3 Gdzie Joanna była, gdy złamała sobie nogę?. Odpowiedz na dwa pytania zamieszczone pod tekstem.. Napisz w zeszycie pełne pytania i dopisz odpowiedzi zgodne z prawdą.. Popatrz na krótkie rozmowy w zadaniu 3, uzupełnij je zdaniami a-e.. Zacznij od wyróżnionego wyrazu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Question from @Bananek153 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUłóż zdania z podanych wyrazów.. jabłko - woda - oko - góra - dzwon -Podręcznik str.87 Zapoznaj się z informacjami w tabeli.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.. Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .Przeczytaj dialog na stronie 100 w książce I odpowiedz na pytania z zadania 1..

W zeszycie odpowiedz na poniższe pytania kilkoma przymiotnikami.

Proszę o obszerniejsze odpowiedzi na pytania do tekstu, daje 16 pkt !. Hi, my name's Mark Intell.1 Dopasuj numery produktów z koszyka do listy zakupów Roberta i sprawdź, czego brakuje.. Podręcznik str.87, zad.. Jaki masz nos?. Zeszyt ćwiczeń str.85, zad.. Dopasuj opisy (a-h) do właściwych obrazków (1-8).. Wybierz dwa pytania i na kolorowo zapisz je w zeszycie.. Jedna wypowiedz nie pasuje do żadnej sytuacji.. Question from @Lokstok - Szkoła podstawowa - Język angielskinapisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa Ciśnienie gazu początkowo wynosiło 1013 hPa następnie gaz ten ogrzano tak, że jego ciśnienie wzrosło czterokrotnie a temperatura wyniosła 400°C.napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. 5 - W tym zadaniu widzimy dialog pomiędzy Kate, która przychodzi do ena, a mamą chłopca.. Tekst jest w zalączniku.. 2 Co Joanna zrobiła sobie w nogę?. Wszystkie zadania należy zrobić do piątku do godziny 14:00.Ustaw wyrazy tak, by powstały poprawne pytania 1-6.. Wypisz w zeszycie zasady ustroju i do każdej z nich dopisz art. konstytucji w którym ta zasad jest opisana.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. B. You can see this text in a .Przeczytaj pytania 1-5 dopasuj do nich odpowiedzi A-E Zapisz rozwiązanie w zeszycie.. Kazde z podanych zdan pojedynczych przeksztalc na odpowiednie zdanie złożone z podrzednym orzecznikowym i zapisz.. : 6, 7 i dla chętnych 8.. Dlatego mój dom jest cichy i spokojny.. Przerysuj i przepisz do zeszytu wszystkie 2 tabelki na zielonym tle (Pytania i krótkie odpowiedzi).. Odpowiedzi zapiszcie w zeszycie razem z tłumaczeniami tych zwrotów.Osadź.. Dopasuj pytania do odpowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Dopasuj krótkie odpowiedzi do pytań w ćw.4.1.Yes I do.. Repetytorium ósmoklasisty A2+/B1Ćwiczenie 1.. A ROZUMIENIE TEKSTÓW PISANYCH Zadanie 5 Do każdego tekstu (1-4) dopasuj odpowiednie zdanie (A-E).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jakie masz włosy?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt