Przysięga odc 468 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Songul postanawia się zemścić na Feride.Yemin - Przysięga.. Masal martwi się o ojca, przeczuwa, że może mu się stać coś złego.Streszczenie.. Kemal jest zazdrosny o nowego ordynatora w szpitalu, w którym pracuje Narin.. Do pokoju zagląda Kemal.. Przygotuj się, dziś wieczorem masz samolot".Przysięga 190 szczegółowe streszczenie.. Ostatni .. Songul nie przestaje dokuczać Cavidan.. Czas trwania: 41min.Songul sugeruje, że coś łączy Feride i Emira.. Feride dostaje propozycję pracy.Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga Przysięga 492 streszczenie odcinka.. fot. materiały TVP.. 468: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć.. Wszystkie odcinki po polsku można oglądać na TVP VOD.. Kemal zjawia się w domu Narin jako złota rączka.Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 270 i 271 odc Przysięga.. Kemal jest zaskoczony na widok Kumru.. Oto, co sie wydarzy.Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem.. "Zostaniesz ojcem, zaakceptuj to" - mówi Kumru.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online; Sporo osób szuka "Przysięga napisy PL na OK RU", a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VODStreszczenia seriali..

Przysięga streszczenie szczegółowe odc.

Emisja w […]Emir chce do siebie zniechęcić Feride.. 2020 Odcinek 510.. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem.. Kemal ma co do tego wątpliwości, ale zgadza się z miłości do Narin.. Emir przychodzi do drzwi domu Feride!. [Streszczenie + Zdjęcia] 19 sierpnia 2021Turkweb.pl 468: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek.. Melike stara się wspierać Feride, ale dziewczyna nie pozwala sobie pomóc.Odcinek 468.. Jeśli mnie naprawdę kochasz, nie naciskaj na mnie".. "Próbuje przedłużyć proces i w ten sposób zakłócić .Przysięga - streszczenia odcinków.. Melike stara się wspierać.. ROZWIŃ.. Seyfi zabija Timura, kiedy ten chce się na nim zemścić za to, że przez niego Cevihar trafił do więzienia.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej"Przysięga" odcinek 495., w którym dowiemy się, prawdy o pokrewieństwie Kemala i Masal.. Kumru płaci lekarzowi za pomoc w oszustwie.. Cavidan jest wściekła, bo Emir ogłasza, że od teraz panią domu jest Reyhan.. Cavidan łamie sobie głowę nad tym, kto ją szantażuje.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Na odcinek 384, ze względu na Wielkanoc, poczekać będzie trzeba do wtorku.. ".Przysięga - odcinek 468.. Streszczenie odcinków 467, 468, 469..

467, 468 streszczenia szczegółowe.

Przysięga - opis 270 odcZobacz gdzie oglądać Przysięga w internecie oraz szczegółowe streszczenie odcinków.. Narin jest zazdrosna o Kemala i walczy z tym uczuciem.Z tego powodu zbiera całą rodzinę i przeprasza Feride za swoje zachowanie.. Reyhan wychowała się na prowincji.. "Ostatnie dni chcę spędzić z tymi, których kocham, a nie w szpitalu.. Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi.. W Przysięga 221 Talaz odkrywa, że Yonca go oszukała.. Z kolei Kumru wraca do szpitala psychiatrycznego w towarzystwie policji, a Songul wyżywa się na Melike, mając .Opis (streszczenie): (N) Odc.. Przysięga odc.. Narin .Nadchodzi dzień ślubu Kemala z Kumru.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Engin, myśląc, że rozmawia z Narin, prosi Kumru o poradę lekarską.. Narin pozna prawdę jako pierwsza, ale czy poinformowane męża o wynikach testu DNA, który przeprowadziła bez jego wiedzy?. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.odc.. Kobieta jest załamana, nie chce odejść.. Jest załamana, bo razem z nim wróciła .Przysięga odc.. Nie ma dobrych momentów związanych z ojcem.. Podejrzewa wszystkich.. Rozrywka..

221 streszczenie szczegółowe.

Kemal i Narin szykują się do wyjazdu.. - "Oprócz ciebie, Kumru.. Zamierza ją szantażować, ale ona już się nie boi.. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki.. Feride wyrzuca ojca z rezydencji.. Hikmet wyciąga Emira z aresztu.. Przysięga VOD.. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza.Lekarz wypowiedział się pozytywnie".. Oya chce sprawdzić referencja nowej opiekunki dziecka.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Narin dzwoni do Kemala z przeprosinami.. 500 Ilyas obserwuje swoją córkę w domu Kemala.. Narin zmusza Kumru do badania krwi.. Feride telefonuje do ojca prosząc, by nigdy więcej nie pojawiał się w rezydencji.. Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularność.. Za to Cemre postanawia się jej pozbyć.. "Przestań albo narobię ci bałaganu!. Feride zarzuca Emirowi, że nienawidzi swojego syna.Przysięga - Songul nie chce dopuścić do ślubu Emir daje Feride pierścionek zaręczynowy i szykuje duże przyjęcie.. Żąda ich przy Hikmecie.. 383 wyemitowany zostanie w piątek 2 kwietnia.. Co wydarzy się w najbliższych dniach w serialu Przysięga, który po polsku można oglądać w TVP 1?. Narin zmusza Kumru do badania krwi.. Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Turcja .. Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!.

Przeczytaj streszczenia szczegółowe i oglądaj odcinki na VOD TVP.

Feride miło spędza czas z Umitem.. Kompletnie oszalałaś!. Kobieta niedługo dowiaduje się o operacji brata, następnie podpisuje z Emirem umowę o pracę.. Nigar korzysta z okazji i mści […]Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 279 i 280 odc Przysięga.. W TVP 1, TVP 2 i TVP 3 sporą oglądalność mają Wymarzona Miłość, Elif, Więzień Miłości oraz Przysięga.. Emir z całą rodziną idzie do domu niani prosić o rękę ukochanej.. Składa dokumenty, żeby wciąż z Kumru ślub.Przysięga odc.. Melike stara się wspierać Feride, ale dziewczyna nie pozwala sobie pomóc.Przysięga odcinek 468: Narin pobiera krew od Kumru!. Zgodnie z tradycją panna młoda podaje gościom kawę.. Narin za wszelką cenę chce uszczęśliwić siostrę przed śmiercią.. Munevver wyznaje córce prawdę o Kumru.. Narin zmusza Kumru do badania krwi.. Serial Przysięga oglądać od poniedziałku do piątku o 16:05 w TVP 1.Streszczenie szczegółowe Przysięga odc.. Autor: Michał Jankowski Aktualizacja Sie 28, 2021 160 436 0.. "Wszystko jest gotowe" - oznajmia.. Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu.. Feride wspomina dzieciństwo.. Kumru nie chce wracać w rodzinne strony, zamierza .Sehriye i Munevver pomagają Narin posprzątać dom.. Hikmet wyciąga Emira z aresztu.. Miej trochę sumienia!".. Narin nie może zrozumieć, dlaczego Kemal nie chce jechać z córką na wycieczkę.Emir w końcu odzyskuje przytomność, ale nie chce widzieć Reyhan.. Wykorzystuje do tego znajomość z właścicielami szpitala.. "Dość, tego już za wiele!. Masal jest przerażona zachowaniem ojca.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Streszczenie odcinków 467, 468, 469 | RodzicielskieInspiracje.pl.. Kemal czuje, że musi się pozbyć Narin z domu, bo za bardzo się do niej przywiązuje, podobnie jak Masal..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt