Napisz z czym kojarzy ci się słowo polska

Pobierz

Napisz do nas.. Z drugą osobą .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Powiedz, z czym kojarzy ci się słowo - Zadanie 6: Słowa z uśmiechem 6.Z czym bardziej kojarzy Ci się słowo 'żużel' ?. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. I pokazuje, że obok raju pod znakiem trzech koron funkcjonuje też szwedzkie piekiełko.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Weź udział w tym nietypowym głosowaniu i zagłosuj co kojarzy Ci się z podanymi słowami!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Z czym kojarzy Ci się Polska ?. Z czym kojarzy Ci się.. 2012-04-18 17:08:34 Z czym ci sie kojarzy słowo wakacje ?. mi się kojarzy z Warszawą,Krakowem,Sopotem,plażami nad morzem,sportowcami (jak Adam Małysz.. ),Zakopane,pięknymi,wysokimi górami,z polską poezją,z godłem,z hymnem,z flagą,kotletem(hehe),wielkanocą,świętami(1 maja i 11 listopada)Tuski mi się kojarzy z Polską (na żarty),z kominami oraz ze spalinami ze samochodów .Z czym kojarzy ci się słowo kruk?. 143 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Wiadomości z Polski Wiadomości ze świata Kościół .. "Z czym kojarzy ci się KOŚCIÓŁ?"..

Z czym kojarzy Ci się słowo "podróż"?

21_The_World 11 miesięcy temu.. Zaklinaczka.. Jakie po prostu są pierwsze skojarzenia, te spontaniczne, kiedy przywołać w umyśle słowo Polska.. 4 Zadanie.. 2 Zadanie.. "Słowa są ukryte w siatce liter.. 6 Zadanie.. Ankieta wygasła 30 gru 2009, o 12:05.. Z czym Wam się kojarzy Polska?. 2012-05-10 17:40:12Z czym Ci się kojarzy słowo "słodka" ?. Szkoła.. 2011-07-14 15:09:59 Z czym kojarzy ci się słowo " słowo "?. Powiedz, z czym kojarzy ci się.Każdy z bohaterów będzie kojarzyć mi się z czymś innym, gdyż każdy z nich był inny, jedyny w swoim rodzaju.. - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Dzisiaj środa popielcowa, a więc pierwszy dzień Wielkiego Postu.. Strona 143.. 5 Indywidualne.. Zadania 0.. 2012-06-28 20:25:48 Z czym kojarzy ci się słowo " Polska " ?. Napisz do nas.. Dzieci wiedzą to lepiej Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 10:10 Dla małych rozmówców Kasi Stoparczyk to najpiękniejszy kraj na świecie.. Z jakimi zabytkami, artystami, naukowcami, może jakieś stroje ludowe?. .Dzieciństwo to najwspanialsze lata życia Kojarzy mi się ono w dużym stopniu z przedszkolem Mimo że trzeba było wcześnie wstawać szedłem tam z uśmiechem na.. Gdy pytam, z czym nasz kraj jej się kojarzy, mówi, że Polska to duży kraj o dużym potencjale, z dużą liczbą ludności .Z czym kojarzy ci się Polska?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

... Z czym kojarzy Ci się słowo "miłość"?

Za największą, najciekawszę ilość pomysłów oczywiście nagroda w postaci n a j.'Otwarte ludzi, ładne pani, Jan Paweł II, pyszni grzybi, kolejka na granice'- to m.in. kojarzy się ze słowem 'Polska' uczestnikom Letniej Szkoły Języka i Kultury Polskiej.. Znajdź je tak szybko, jak tylko potrafisz.. śnieg, picie, mycie, pranie, podlewanie, jezioro, strumyk, kropla, deszcz, lód.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wybrana książka: Nowe Słowa na start!. Z bliskością drugiej osoby.. 6 (Podręcznik, Nowa Era) .. Przykładowe rozwiązanie: Słowo "podroż" może kojarzyć się z: wakacjami, pokaż więcej.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 5209 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 1 Zadanie.. Udostępnij.. Alek będzie kojarzyć mi się z ciągłym uśmiechem, nawet w czasie swojej śmierci był bardzo pogodny.Słowo kosmos kojarzy mi się z :-Księżycem-Gwiazdami-Planetami-Ciemnością I z grą ,,Pou" bo jest w niej gra co się skacze wysoko do góry i w którymś momencie jest kosmos :D Pozdrawiam :) Odpowiedz na ten komentarzZ czym ci się kojarzy słowo "post" ?. Nie z tym czego mnie uczono albo co zostanie uznane za słuszne i prawidłowe.. COKOLWIEK!. 2321 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Zadanie: napisz 10 wyrazów kojarzących ci się ze słowem Rozwiązanie: patriotyzm honor, oddanie, duma, przywiązanie, szacunek, lojalnośc, wiernośc, służbaJęzyk polski..

... Z czym kojarzy Ci się zapalona świeca?

Muszę Jeszce raz napisać łańcuszek 13 razy.. :D Powodzenia!. Z czym kojarzy Ci się słowo - Zadanie Na początek : To się czyta!A Tobie z czym kojarzą się podane słowa?. Archiwum / 12.04.2008 Maciej Zaremba, polski emigrant i wybitny publicysta największego szwedzkiego dziennika Dagens Nyheter, otwiera nam oczy, na to, czym jest szwedzkie państwo.. Bitwa pod GrunwaldemSłownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.. 2014-11-16 00:34:37 Co rozumiesz przez słowo " polska " ?. Teksty 6.. Odpowiedź: "Z budynkiem, księżmi, PiSem, polityką, Rydzykiem, pieniędzmi, pedofilią, .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. proszę potrzebuje szybko Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Nie z czym kojarzyć się powinna, z czym wypada aby się kojarzyła.. Słowniki 0.. A jaki związek z .Napisz, z czym kojarzy się słowo ,,Polska".. 2014-02-11 18:54:57 Czy słowo ''reggae'' kojarzy Ci się GŁÓWNIE z cytatem: "powietrze pachnie jak malinowa mamba?. Znajdź je tak szybko, jak tylko potrafisz.Z czym kojarzą Ci się te słowa?. Troje z nich odwiedziło 'Gazetę'.z czym wam sie kojarzy słowo POLSKA-5 słów Zaloguj .. Język polski.. wszystko co Wam przyjdzie do głowy!. Skupię się tu na najważniejszych cechach charakteru, wartościach każdego z chłopców..

2014-08-18 18:53:50Z czym kojarzy się słowo Polska?

I dalej nie chce mi się pisać Udostępnij ten post.Słoweńska socjolog Simona Zavratnik najpierw rzuca ogólniki.. 2012-09-01 14:22:59 Z jakim kolorem kojarzy ci sie słowo "landrynka"?. Z czym kojarzy ci się dzieciństwo Podobne tematy.A Tobie z czym kojarzy się Szwecja?. Dla.Znajdź słowo - Słowa są ukryte w siatce liter.. Oddaj swój głos i sprawdź, jak zagłosowali inni!. tańce.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. Z radością.. Z nadzieją.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt