Uzupełnij dialog wpisz w każdą lukę 13 brakujący fragment wypowiedzi

Pobierz

Y: Great.Strona 4 z 18 OJAP- Zadanie 2. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 6.2.Uzupełnij dialog.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat wycieczek szkolnych.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. .Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. X: What was _____ at the seaside?Uzupełnij rozmowę telefoniczną.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Where 1.Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj teksty.. Uzupełnij dialog.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1 .Uzupełnij dialogi 1.1.-1.6.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne :Uzupełnij dialogi 6.1-6.3 wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty luki należy uzupełnić w języku angielskim..

Where 1.Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.

Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Question from @PizzowaKicia - Język angielskiUzupełnij dialogi Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uzupełnij dialogi 1.1.-1.6.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wpisz w każdą lukę (2.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Z góry dziękuje dam naj!. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypo… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Dialog 2: Gdybyś nie miał podanego wyrażenia po polsku do przetłumaczenia na angielski, to kolejne zdanie jest .. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę (2.1.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.

Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany .Uzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (1.-3.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyrazUzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.Pomocy na jutro!. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak abyUzupełnij dialog.. Question from @igorkorzen2110 - Język angielskiUzupełnij dialog.. Question from @Asiaasia656565 - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij dialogi 2.1.-2.2..

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.)

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. plucikzuzia czeka na Twoją pomoc.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialog.. I'm Magda.Uzupełnij dialog.. Potrzebuje szybko odp.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.)

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt