Uzupełnij tekst wyrazami z ramki podpisz ilustracje

Pobierz

Największymi zwierzętami żyjącymi na lądzie są .. Ex 12 -przeczytaj opisy zwierząt, uzupełnij je brakującymi wyrazami i dopasuj do obrazków.. Ustal, których rysunków brakuje.. Technika, 5 klasa 2011-03-06 08:11:25; Na podstawie rysónków uzupełnij porównania odpowiednimi wyrazami.. / 8 hat potato bathroom feet dress bear tomato sharpener KLASY 1-3 imię i nazwisko uczestnika .. Uzupełnij opisy wyrazami z ramki.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Połącz wydarzenia z życia Moniuszki z odpowiednimi nazwami miast.. Składa się ona z partii _____ i _____, na przykład chóralnych i baletowych.Przeczytaj uważnie zapisane w ramce wyrazy z rz. Ułóż jak najmniej zdań, stosując zasadę wykorzystania w każdym z nich jak największej liczby wyrazów z rz niewymiennym.. Z liter w polach zaznaczonych na szaro ułóż nazwę kolejnego zawodu, a następnie zobrazuj go.. Napisz te wyrazy.. _____ to rozbudowany utwór wokalno-instrumentalny wystawiany na scenie.. W tym zadaniu pamiętajcie o użyciu konstrukcjji there is (l.poj) lub there are ( l.mn).. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. Brakujące czasowniki znajdź i zakreślInne książki z tej serii.. Ex 13 - popatrz na obrazki i narysuj brakujące elementy, następnie przeczytaj opis jednego z tych zwierząt i postaw tick þ przy odpowiednim obrazku.5..

Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.

Życiowym celem jest zaś podróż dookoła świata.Podpisz ilustracje.. to be 1 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Vocabulary Podpisz rysunek wyrazami z ramki.. bardzo kochał swoją jedynaczkę .. Narysuj jak wyobrażasz sobie tak przygotowana sałatkę.. Niektóre słowa możesz wpisać więcej niż jeden raz.. burzyć jarzębina jarzyny .Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. Niektóre słowa możesz wpisać więcej niż jeden raz.. Od sześciu lat edukuję uczniów w zakresie języka angielskiego.. Zdanie "Wszystkie prostokąty nie są….6.. Exercise 3 - uzupełnij zdania za pomocą should + odpowiedni czasownik lub zwrot.. 1 b and 2 g and 3 d, e g b and baby Unit 2 Podpisz obrazki nazwami z ramki.. Pamiętaj o wielkiej literze na początku zdania.. 5 pkt 6 Przeczytaj pytania do Emily i połącz je z jej odpowiedziami.. Poprawnych może być kilka odpowiedzi.. Kopia Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.. Popatrz na ilustrację i uzupełnij zdania wyrazami z .Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. 2015-01-09 16:42:28Ex 11 - uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Bardzo mnie goli dąb.. Przygotowanie do zajęć technicznych.4) Zadanie 4 dla chętnych - opisz ilustracje, uzywając wyrazów z ramki.. A to koledzy naszego krasnalka.. Stłukł mi cały stoliczek.. Uzupełnij wyrażenia 1-8.. Wpisz odpowiedzi (b-e) w kwadraciki obok pytań.1 People People My Picture Dictionary Appearance adjectives 1 Podpisz obrazki..

Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.

Składa się ona z partii _____ i _____, na przykład chóralnych i baletowych.Krasnala bardzo boli ząb i dlatego mylą mu się słowa.. Zadania sprawdzimy na lekcji online.. (Powstanie kościuszkowe) 2013-04-28 17:45:44; Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. It It I We He SheI 4 Zakreśl właściwe wyrazy.. Poniżej znajdują się rysunki przedstawiające wyrazy z ramki.. Ułóż .Uzupełnij opisy pod obrazkami wyrazami z ramki.. 2020-02-24 18:22:35; Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami.. Podpisz pierwszymi literami imion chłopców przed-mioty, które do nich pasują.. Przeczytaj tekst.. Napisz, jak powinna ona brzmieć.. pound Odpowiedź na zadanie z Bugs Team 31.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Moje główne zainteresowania to: moda, kajakarstwo, opera.. (pomidor, cukierki, cytryny) 3. koń słonie konie słoń Rafia to gniady mojej cioci Izy.. 1.Amfibolia - z racji specyficznej budowy zdania i niejasnych relacji między wyrazami jest ono niejednoznaczne, chociaż gramatycznie może być poprawne.. He She We It TheyI 2 Uzupełnij tekst, używając wyrazów z ramki.. podkreśl przymiotniki.Podpisz rysunki wyrazami z ramki..

... Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.

Niektóre słowa możesz wpisać więcej niż jeden raz.. Jeden wyraz podany jest dodatkowo i nie .. Podpisujemy obrazki:1. dollars - dolary2.. Składa się ona z partii _____ i _____, na przykład chóralnych i baletowych.7 Wyrazy z ó, których pisownię trzeba zapamiętać 3. wg Nataliadudkowska.. Wpisz odpowiedzi (b-e) w kwadraciki obok pytań.Uzupełnij kartę pracy korzystając z wiadomości z podręcznika lub Internetu.. Uzupełnij tekst z lukami wyrazami z ramki.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. Podpisz ilustracje tytułami najsłynniejszych pieśni Stanisława Moniuszki.. Utwórz i zapisz wyrazy złożone ze wskazanych liter według szyfru.. 1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. _____ to rozbudowany utwór wokalno-instrumentalny wystawiany na scenie.. 1 f a t a l / t d - l 6 h o / o g Uzupełnij krzyżówkę wyrazami z ramki.. Uzupełnij tekst Mt 5,21-22 Brakujące słowo.. • Stanisława Moniuszkę uważa się za twórcę polskiej _____.. _____ to rozbudowany utwór wokalno-instrumentalny wystawiany na scenie.. • Oprócz _____ Moniuszko skomponował prawie 300 _____.. 1 Do podanych zdań wstaw właściwe wyrazy z ramki.Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie..

Uzupełnij tekst kolejnymi wyrazami z ramki.

Podpisz ilustracje.Podpisz ilustracje odpowiednimi odpowiednimi wyrazami?. Odpowiedzi do zadań wyślę wieczorem na messengerze a jeśli ktoś z Was chciałby na ocenę zadanie 4 to wyślijcie mi do godziny 20.00 zdjecie tego zadania (na messengerze).Plik Uzupełnij zdania wybranymi wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.docx na koncie użytkownika jollen • folder wiosna • Data dodania: 5 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Exercise 2-uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. 1 Podpisz ilustracje tytułami piosenek z czasów okupacji hitlerowskiej.. Autor rozwiązania.. Uzupełnij zdania podanymi wyrazami.. Zapamiętaj!. Nauczyciel.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. 5 pkt 6 Przeczytaj pytania do Denisa i połącz je z jego odpowiedziami.. 2 Zamaluj kratki obok prawidłowych dokończeń zdań.. Sprawdź w podręczniku pisownię zmienionych wyrazów.. 1.tea/ in .Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami z ramki.. W zoo jest z długą trąbą o imieniu Irys..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt