Uzupełnij dialog wybranymi zaimkami użyj ich w odpowiedniej formie

Pobierz

Dialog 1: - [zaimek 1] nie posprzątasz [zaimek 2] pokoju!. - Der Ba - Pytania i odpowiedzi - Język niemieckiDo tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. ~ DAJĘ 50 PKT!. Zbudujemy rakietę i polecimy w kosmos.. Zaimki: tu, nigdy, swój, ile, to, ty, tam.. - Der Ba - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. Czy ty też tam idziesz?- Nie, muszę iść do domu.. Najwięcej najlepszych odpowiedzi.. Rejestracja.. Nie zmieniaj kolejności wyrazów i dodaj wszystkie niezbędne elementy, tak aby otrzymać poprawne zdanie.. Najwięcej punktów zdobyli.. Zrób wykres do podanych zdań Lubię kino, więc często kupuję czasopismo ,,Film"".. [zaimek 3] razy mam powtarzać, żebyś wreszcie [zaimek 4] zrobił!. Przyjdziesz po mnie, czy zaczekasz pod domem?. Język niemiecki - liceum.. Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika .Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. czasu teraźniejszego, np. Author: Agnieszka Last modified by: Agnieszka Created Date: 3/13/2020 7:38:00 PM .. Uzupełnij dialogi brakującymi zaimkami osobowymi w odpowiedniej formie: 1. zasadniczo w wyrazach rodzimych, np. w wyrazach zapożyczonych, ale całkowicie przyswojonych, np. przed ł, l w zakończeniach form czasu przeszłego, np. w zakończeniach form bezosobowych niektórych czasowników, np. - w formie 1. osoby l. poj..

8x=3000g ...Uzupełnij dialog wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.

12:15 4:30 6:15 7:45 11:24 13:10 18:52 21:48 +0 pkt.Uzupełnij zdania wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.. Hey,super .Czasownik - to odmienna część mowy, która nas informuje, o tym, co ktoś (coś) robi (robił, będzie robił) lub co się z kimś (czymś) dzieje (działo, będzie działo).. Książki Q&A Premium.. Uzupełnij dialogi brakującymi zaimkami osobowymi w odpowiedniej formie: .. Uzupełnij dialogi brakującymi zaimkami osobowymi w odpowiedniej formie: 1.. YourAladdin 0 rozwiązanych zadań.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Was fehlt .. denn, Frau Dorn?Uzupełnij dialogi wybranymi zaimkami.. Dialog 2:Proszę o szybką pomoc w zadaniu proszę !. Biznes i Finanse (35908) Dla Dorosłych (102648) Dom i Ogród (75954) Gry () Hobby (505708) Inne () Ja i O Mnie () .1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulZapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. Osoby.. 3.Uzupełnij dialog brakujacymi czasownikami w odpowiedniej formie Ich wohne in Berlin.. Dokończ zdania w pierwszym trybie warunkowym, używając własnych pomysłów.uzupelnij zdania wyrazami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie uzyj will lub be going to lub czasu present continuous jesli to konieczne podaj inne wyrazy Uzupełnij tekst podanymi wyrazami..

~ "Uzupełnij dialogi wybranymi zaimkami.

W każdym zdaniu brakuje max 4 elementów.. Umówiłam się z ciocią.. 2.Czarna owca - osoba odznaczająca się złymi cechami charakteru Ranny ptaszek - człowiek, który lubi bardzo wcześnie wstawać Ślepy zaułek - uliczka bez wyjścia lub sytuacja bez wyjścia W gorącej wodzie kąpany - ktoś niecierpliwy, porywczy Z przymrużeniem oka - udać, że czegoś się nie widzi Perlisty śmiech - głośny, dźwięczny śmiech; składający się z krótkich .plastic: wardrobe/ toys wood: desk/ notebook fabric: sweatshirt/ computer paper: mirror/ magazine metal: car/ sandals 4) Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie. ". Marta piła herbatę, a Marcin jadł sałatkę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij dialogi 1-6 zaimkami osobowymi w odpowiedniej formie.. Czasowniki odmieniają się przez: 1.. (alles,wictig,finde,sieht,gehen,kennen,nichts,etwas) Mode ist wichtig fur mich und meine Clique.Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazeniami z ramki cztery wyrazenia podano dodatkowo i nie pasują one do zadnego ze zdan.Uzupełnij dialog wyrazami z ramki w odpowiedniej formie..

Użyj ich w odpowiedniej formie.

Użyj ich w odpowiedniej formie.. Logowanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt