Uzupełnij zdania właściwą formą going to i czasownikami z ramki

Pobierz

W zadaniu 6 łączycie zdania 1-6 z odpowiednimi obietnicami i decyzjami a-f. Zapoznaj się z regułami zastosowania oraz z budową zdań z konstrukcją 'be going to': Konstrukcji 'be going to' używamy, kiedy mówimy o planach i zamiarach na przyszłość.Która?. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1 .. W ramce są następujące słowa: come, fight, listen, stop.. Zdania: 1.. H/107- wybierz właściwą opcję.. Wybierzcie dowolne wyrażenia z ramki i napiszcie pięć zdań zgodnych z prawdą.. 01.06.20r.Temat: Konstrukcja ' be going to' - budowa i zastosowanie 1.. Następnie przeczytaj tekst .Uzupełnij pytania właściwą formą czasowników z ramki w czasie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Pomyśl o czterech innych sklepach, które ostatnio odwiedziłeś.. 2012-05-10 19:36:54; Uzupełnij tekst odpowiednimi formami czasowników w czasie Present Simple 2010-11-20 18:43:21; Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie present continuous.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. 2012-12-11 18:04:09 Uzupełnij pytania właściwą formą czasownika be.. Należy je uzupełnić właściwą formą will, tak jak zrobiono to w przykładzie.D/116- uzupełnij zdania czasownikami w odpowiedniej formie czasu Present Perfectalbo Past Perfect.. 3) 2014-05-05 16:29:55Popatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki Wybierz poprawna forme: 1 I don't think he's going to phone / phoning tonight..

3)Uzupełnij zdania właściwą formą going to i czasownikami w nawiasach.

I can ____ a CD for you.. Question from @ZoSiA157 - Szkoła .Następnie uzupełnijcie ćw.4 czasownikami z ramki, pamiętając, że w 3-ciej osobie liczby pojedynczej czasowniki maja końcówkę -s, a czasownik have ma formę has.. 2.Uzupełnij zdania z właściwą formą going to i czasownikami z ramki.. Question from @MarteczGa - Szkoła podstawowa - Język angielskiUwaga!. Użyj will lub be going to oraz czasowników z ramki.. 2012-12-15 12 .Uzupełnij zdania, używając czasu past simple.. 42 Uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów w poprawnej formie czasu past simple lub past continuous.. D/106- przeczytaj informacje z ramki SKILLS EXPLORER.. Musicie przypomnieć sobie wiadomości dotyczące czasu present simple, konstrukcji z will i going to.. Zwróć uwagę na typowe określenia.. Jakie to były sklepy i co tam kupiłeś?. Praca na cały tydzień: 11.05., 12.05., 14.05.. 2019-09-08 16:33:18 Uzupełnij zdania właściwą formą ' to be going to' lub 'will'.Uzupełnij dialog odpowiednią formą be going to (zdania twierdzące, przeczące i pytające).. Wykonajcie zadanie 6 i 9.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Następnie wysłuchaj nagrania i sprawdź.. I ostatnie, ćwiczenie5.. Zapisz powstałe wyrażenia.. My friends and I .. pizza in the kitchen.Ułóż pytania z formą going to ..

Proszę o pomoc zad 1 Uzupełnij zdania właściwą formą going to i czasownikami z ramki.

I / in an.Uzupełnij zdania poprawnymi formami czasowników w nawiasach w czasie Present Simple lub Present Continous.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Uzupełnij zdania właściwą formą going to.. Przechodzicie do zadań gramatycznych.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Popatrz na tabelę z informacjami o planach na weekend Tima i Eve.. 3 I can't come to the cinema, I'm meeting / going to…Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja Popatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramkiPopatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki Dopasuj czasowniki (1-7) do rzeczowników (a-g).. Skorzystaj ze słownika.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. 5 p.85 - ustnie Połącz zdania 1- 4 z właściwymi odpowiedziami a - d.uzupelnij zdania czasownikami z nawiasow w poprawnej formie czasu past simple lub past continuous..

Uzupełnij zdania właściwą formą going to.

2 Uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów w poprawnej formie czasu past simple lub past continuous.. Tutaj macie zastosować przysłówki częstotliwości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt