Kartkówka opowieści z narnii

Pobierz

Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Rozwiąż test i sprawdź!Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" streszczenie.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 65% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Dziękować!. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Brawo!. Sprawdź się w poniższych tematach:10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Zrób test online i sprawdź!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. a) Z wyrobu narzędzi, zbroi, broni, tarcz itp. b) Z wyrobów cukierniczych c) Z podróży dookoła świata d) Z wypraw morskich 6) Jak zareagował Profesor na opowieści Piotra I Zuzanny o Narnii?test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTest-Opowieści z Narnii.. Czy to żart?. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Dzięki jutro mam kartkówkę napewno pomogło .Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew ..

sz.p.michal.g • 5 lat temu • #lektury #opowiesci-z-narnii .

dostałem z kartkówki 5.. Narnia to miasto położone na południu Francji.. Wyślij zgłoszenie .66% "Opowieści z Narnii.. 15 lutego 2017 kto mi powie co w ostatnim?. Gratuluję!. 2010-04-09 19:42:11; Jakie pytanie można zadać panu TUMNUSOWI z lektury ,, Lew, Czarownica i stara szafa '' Opowieści z Narnii?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik sprawdzian z Opowiesci z Narnii.docx na koncie użytkownika anoli88 • folder kartkówki z lektur • Data dodania: 5 lip 2014.. 2010-05-24 18:27:58Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa Podczas wakacji rodzeństwo - Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr (Lucy, Susan, Edmund, Peter) Pevensie odkrywają magiczną krainę Narnię, do której dostać się można przez drzwi zaczarowanej szafy.j.. Lektura w klasie 5.. S. Lewis "Opowieści z Narnii Lew czarownica i stara szafa" Streszczenie lektury .. Moja nauczycielka od polskiego kazała napisać wypracowanie czym się różni film od książki więc tak nie musicie mi pisać wypracowania ale możecie powiedzieć czym się różni.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

2011-02-12 00:14:18; opowieści z Narnii-lew, czarownica i stara szafa.

206 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie .. - Jednakże - zauważył pan Tumnus - w Narnii jest zima, i to od tak dawna!. 74% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Rozwiąż test!Opowieści z Narni.. Aurelia 12 grudnia 2016 Bardzo fajny test :-D.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. pytanie 1 z 10. sz.p.michal.g "Opowieści z Narnii" - do kogo jesteś podobny?. P.S Za wypracowanie i dyplom daję naj ;) Film czasami odbiega od treści książki ,ale to zostało zrobione dla potrzeb tego filmu Chociaż zdarzają się też rzeczy zupełnie inne niż były w książce Np : w filmie jest pokazane jak Edmund niszczy Białej Czarownicy różdżkę a w książce nie ma o tym słowa tak samo w filmie oddział .Podobał wam sie film ' Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa '.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa..

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.

Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica .Plik kartkówka opowieści z narnii(1).pdf na koncie użytkownika muyideen • Data dodania: 21 wrz 2018Plik Opowieści z Narnii kartkówka.doc na koncie użytkownika joleczka61 • folder Język polski • Data dodania: 26 mar 2017Opowieści Z Narnii Ten teścik jest dla tych którzy są w 4 klasie i im jest to potrzebne lub można uzupełnić sobie jak macie czas wolny.. 0 122 29.a) Bardzo mądrymi b) Złośliwymi c) Zdradliwymi d) Chytrymi 5) Z czego słynęły karły?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Jeżeli będziemy tak stać i rozmawiać w tym śniegu, to możemy się przeziębić.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Czym jest Narnia?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Quiz w Poczekalni.. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. polski klasa 4 lektura ,, Opowieści z Narnii "Mam lekturę Opowieści z Narni ew, Czarownica i Stara Szafa.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. marcel 30 stycznia 2017 był bardzo łatwy..

2014-05-01 11:25:19; gdzie mogę obejrzeć filmy '' opowieści z Narnii ''prócz lew, czarownica i stara szafa i książe kaspian?

Sprawdź, którą z postaci najbardziej przypominasz!. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2010 .Streszczenie Opowieści Z narnii Lew Czarownica i Stara Szafa 2009-04-30 17:02:08; Napisz streszczenie ksiąrzki opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa 2012-01-04 00:30:39; Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i Stara Szafa.. Odblokuj dostęp do 8129 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. [email protected] 15 lutego 2017 głupi.. anuluj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt