Polska z czym się kojarzy

Pobierz

Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:.. Dzieciństwo.. 2010-09-16 17:06:35 Z czym kojarzy wam się słowo Polska ?. - Bocznica .. ?Z sytuacją, kiedy widok innego Polaka będzie wywoływał poczucie spokoju a nie wrogości czy zagrożenia.. Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:.. Mam na myśli najbardziej awangardowe i oryginalne zaskakujące skojarzenia.Zaloguj się.. 2011-01-13 13:41:58Polska kojarzy mi się z pięknymi krajobrazami, górami, jeziorami, wsiami.. A jaki związek z tematem ma "Polak przecięty" i czerwono .O Polsce się gadało u cioci na imieninach, przy komunii dzieci oraz na wódce z kolegami.. Z darmowymi diwkami Last edited by Potajtany :); 15-05-2012 at 21:18.. (na żarty),z kominami oraz ze spalinami ze samochodów.. 2014-01-01 15:45:06 Z czym ci się kojarzy słowo jaja 2014-02-24 18:52:17 z czym wam się kojarzy słowo róża?. Z słoneczną pogodą.. Gość gość Gość go .Z czym kojarzy się Warszawa?. adam mickiewicz Użytk.. Z owocami.Zaloguj się.. Zaloguj się .Z czym kojarzy Wam się nastolatka?. Przez Gość gość, Kwiecień 19, 2017 w Dyskusja ogólna.. Z olejem arganowym, który powstaje tylko tutaj i każda jego kropla jest w stanie poprawić zdrowie, przyspieszyć gojenie się ran oraz opóźnić pojawienie .. Z czym kojarzy ci się Polska?. Ze Związkiem radzieckim..

Z czym kojarzy ci się Ukraina?

Zbierasz je podczas spaceru tworząc w domu stoiki z kasztanami.. Wraz z kolegami i koleżankami bawiłem się w biuro i czarodziejów.Z czym kojarzy ci się Rosja?. 2011-01-10 17:57:221.Z Flaga2.Z orłem3.Z Wojskiem Polskim4.Z zabytkami5.Z Morzem Bałtyckim6.Biały Dom7.Mecze w piłce nożnej Polaków8.Lech Wałęsa9.Wisła10.Maria Skłodowska - Curie 11.Polonez12.Bigos,pierogi13.Krakowiak14.Z Bitwą pod Grunwaldem 15.Ze stolicą Polski16.Z Polskim malarzem Janem Matejko17.Święta Polskie np.Z czym kojarzy się słowo Polska?. Kojarzy mi się ono w dużym stopniu z przedszkolem.. Kojarzy mi się z bogatą kulturą i tradycją, z góralami, z gwarami, które niestety już zanikają.. I chciałbym na koniec, żeby Polska kojarzyła mi się z politykami.. Z oliwkami.. Z historią, zwłaszcza wieku XX wieku, ze starymi przebojami Maryli Rodowicz i wykonawców, którzy tworzyli wtedy kiedy ona.Z czym ci sie kojarzy Polska?. Język polski .. Z tym forum tutaj:) Gość_mądra.. * Taka odpowiedź w oryginale.. Zgłoś .Z czym kojarzy Ci się z Rosją.. Myślę że .mi polska z tym jak madzia zmarŁa Śmiercia tragiczna i wszyscy zamiast pŁakac zucili sie na matke i chcieli ja zabic:))) nie a tak serio to z genialnym euro2012 ze smokiem wawelskim i z amkiem, z genialnymi i przystoinymi pilkarzami, polska w kazdym kraju kojarzy sie z tymi wojnami ze one przez nas przeszŁy i ze my sie odbudowaliŚmy .Z czym się wam kojarzy słowo kolacja?.

Z czym kojarzy ci się Litwa?

"Z czym kojarzy Ci się Polska?". Zapamiętaj mnie Nie polecane na współdzielonych komputerach.. Ale kocham swój kraj i nidzie bym ni wyjechała, chyba że z przymusu, bo mam super rodzinę, przyjaciół, praca może być.Odp: Z czym kojarzy Ci się Polska?. Może tak jak nam z… Z kasztanami- cudownie kwitnące drzewo i spadające głęboko brązowe kasztany.. Dla małych rozmówców Kasi Stoparczyk to najpiękniejszy kraj na świecie.. Polecane posty.Polska, Polacy- z czym wam się kojarzy ?. Zaloguj się .. Co Wam się kojarzy z Polską, Polakami?. Dzieciństwo to najwspanialsze lata życia.. [MAPA] Z czym kojarzy się Warszawa?. Opolski ratusz przy współpracy z firmą AGERON Polska .Odp.. Chciałbym jednak, żebyście nieco staranniej wypowiedzieli się w temacie.. 2012-03-20 21:13:15 Z czym kojarzy wam się Polska ?. Być może oni jakoś po ludzku chcą się z tym rozprawić.z czym wam sie kojarzy słowo POLSKA-5 słów.. Z jeżdżeniem na słoniach.. Z czymś innym.Z czym kojarzy Ci się Polska?. .A Tobie z czym kojarzy się jesień?. Mimo że trzeba było wcześnie wstawać, szedłem tam z uśmiechem na twarzy.. Zapamiętaj mnie Nie polecane na współdzielonych komputerach.. Polecane posty.. Podaje się, że mają one moc pochłaniania złej energii.Autor: Majlan Wyświetleń: 2606 Dodano: 2016-11-02 / 18:40 Komentarzy: 48 Z czym Polakom kojarzy się Opole?.

Z czym kojarzy ci się UE?

Przez Gość r2f1r, Marzec 18, 2013 w Dyskusja ogólna.. mi się kojarzy z Warszawą,Krakowem,Sopotem,plażami nad morzem,sportowcami (jak Adam Małysz.. ),Zakopane,pięknymi,wysokimi górami,z polską poezją,z godłem,z hymnem,z flagą,kotletem (hehe),wielkanocą,świętami (1 maja i 11 listopada)Tuski mi się kojarzy z Polską.. * Od czasów ZSRR Odessa kojarzy się z wielkim portem międzynarodowym, zachodnimi towarami, miastem w stylu europejskim.. 10-05-2012, 13:33 #12: Bochstef .Jak pojawi się np. nowa moda jedzeniowa to jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne restauracje itd.. 4Clubbers Hit Mix Team presents .Z czym kojarzy Ci się Grecja?. Im mniej było wolności, tym więcej słów.. Z mitologią grecką.. Politykami, dla których najważniejszy jest los Polaków a nie wydumane idee czy sztampowe wartości.. 3.Odp: Z czym kojarzy Ci się Polska?. Użytk.. - z takim pytaniem musieli zmierzyć się uczestnicy konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą "Polska to dla mnie.". Jego organizatorzy (wspierani przez Konsulat Generalny w Ałmaty): Centrum Kultury Polskiej "Więź" i redakcja "AŁMATORA", zaprosili .Z czym kojarzy Ci się Polska?. Dzieci wiedzą to lepiej.. Festiwal, muzyka, kabaret.. Do tego kojarzy mi się z miastem ogromnych szans i możliwości.Z przedstawionego w poniedziałek raportu "II wojna światowa w pamięci Polaków - w 75 lat od wybuchu" wynika, że okres II wojny światowej 14 proc. badanym kojarzy się z ludobójstwem .Maroko kojarzy mi się..

: Z czym kojarzy Ci się Polska?

Inna odpowiedź.. Z największym państwem.. Narzekanie, krytyka, zazdrość, lenistwo, przewrażliwienie na swoim tle, pijaństwo , brak tolerancji i chamski humor.. [MAPA] Data publikacji: 22.01.2014, 14:53 Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014, 16:57Z czym kojarzy ci się dzieciństwo Podobne tematy.. którzy podziękowali Potajtany :) za ten post: ndw agroo89..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt