Popatrz na obrazki następnie napisz zdania

Pobierz

Popraw błędne zdania.. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Obraz wisi na ścianie.1) popatrz na obrazki i porównaj Polskę i Wielką Brytanię 2) Ułóż zdania porównujące?. W czasie wykonywania tego zadania, głośno powtarzaj usłyszane zdania!2 Używając wyrazów podanych w ramce, uczniowie wpisują w dymki zdania opisujące uczucia postaci na rysunkach.. Zad.3 Popatrz na tabelkę z przykładami a następnie wykonaj zadanie wg wzoru.. = Where's …?W części pierwszej popatrz uważnie na obrazki, kliknij w okienko i wybierz poprawną opcję.. Jude : pływa na basenie Carla : gra na gitarze Geoff : chłopiec słucha muzyki Polly : dziewczynka rysuje Tyler : chłopiec idzie z psem na spacer I trzeba o tym napisać zdania : 1.. Ex 10 - Popatrz na obrazki, przeczytaj pytania i napisz odpowiedzi.. Kiedy najedziesz na obrazek kursor myszki zamieni się w ołówek.. 2011-03-26 16:35:47Popatrz na obrazki w ćwiczeniu drugim i Uzupełnij e mail wyrazami w nawiasach oraz too/enough .. W części drugiej będziemy łączyć obrazki ze zdaniami.. Napisz 4 zdania co potrafisz i 4 zdania czego nie potrafisz.. Zworc uwagę na czas.. Pojawi się ramka, wysuń propozycje przyimków, wybierz ten, który wystąpił w zdaniu.. Następnie uzupełnij zdanie, które pojawi się na dole obrazka.. UZUPEŁNIJ ZDANIA 2.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zad.4- wybierz jeden z obrazków i napisz podobny dialog..

Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.

Zad.5 jest dla chętnych.. METRYCZKA ORZECZENIA Do czego służy ta część zdania?. - zadanie 2: Przeczytaj tekst, zaznacz słówka, których nie rozumiesz a następnie sprawdź ich znaczenie w słowniczku.. popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. Wyraża czynność lub stan podmiotu.. Łopatka jest między maską a wiaderkiem.. taK nIe 5. dzieci są na ręcznikach.. 2011-02-24 21:05:46; Popatrz na obrazki i napisz zdania z can lub can't.. Jude : pływa na basenie Carla : gra na gitarze Geoff : chłopiec słucha muzyki Polly : dziewczynka rysuje Tyler : chłopiec idzie z psem na spacer I trzeba o tym napisać zdania : 1.Popatrz na potwora i przeczytaj nazwy pomieszczeń znajdujące się pod obrazkiem.. w jakim jest stanie?. ( to już było ) 2.. Które wydają ci się interesujące?. Popatrz i zakreśl.. Zdania do ułożenia : 1. is / a / Gemma / waving to / friend 2. buying / Napisz zdania w czasie present continuous.. czaromirus.. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. …Popatrz na obrazek.. 2012-10-16 17:04:37; Popatrz na obrazki na s 68.. Obejrzyj załączoną prezentację z nazwami sklepów: Odtwórz nagranie jeszcze raz i powtarzaj słownictwo.. taK nIe 7.Ex 9 - Popatrz na zdania, ułóż litery z nawiasów w odpowiedniej kolejności, aby powstały nazwy czynności, następnie dopasuj zdania do obrazków wpisując odpowiednie numery w okienka ..

3 Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.

krzesło.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Następnie pod spodem zamień kropki na liczby.. 2 J Popatrz na obrazek.. Następnie przeczytaj je nagłos pamiętając o wymowie can i can't.. W ćwiczeniach wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 63.. Temat: Poznajemy nowe słownictwo dotyczące miejsc wakacyjnych.Popatrz na obrazek.. Geoff _____- 4.Polly _____ 5 Tyler _____.CZĘŚCI ZDANIA- podmiot, orzeczenie, dopełnienie, przydawka i okolicznik.. książki.. Które zdania są zgodne z tekstem (prawda), a które - nie (fałsz)?. Przeczytaj zdania, a następnie połącz zdanie z właściwym podpisem.Ex 7 - Posłuchaj nagrania CD 1.58 58_NEA_Pol_L1_Tk1.58.mp3, następnie w zeszycie ćwiczeń napisz po śladzie odpowiednią ilość wskazanych zabawek.. Przeczytaj zdania pod obrazkiem i zakreśl TAK lub NIE.. Słomki są w kubkach.. Czynność tę powtórz kilka razy.. Otwórz podręcznik na stronie 52 i popatrz na obrazki w zadaniu 2.. W których nazwach jest sylaba ko.. 2009-06-09 16:23:51 Popatrz na obrazki i napisz zdania z can lub can't.2 Używając wyrazów podanych w ramce, uczniowie wpisują w dymki zdania opisujące uczucia postaci na rysunkach.. Ex 8 - Policz kropki na kostkach i 'narysuj' ile jest ich razem.. Jak szukać orzeczenia?. Piłka leży obok ręcznika..

Następnie napisz zdania.

Uzupełnij zdania w czasie present continuous.. Język angielski popatrz na obrazki uzupełnij zdania o tym co holly robiła a czego nie robiła w zeszły weekend plis po angielskupopatrz na obrazki i uzupelnij zdania.. Następnie dopisz drugie zdanie-patrz na przykład w podręczniku .. Otwórz podręcznik na stronie 78-79, a następnie wykonaj poniższe zadania: - zadanie 1: Popatrz na obrazki, rozpoznajesz te miejsca?. Popatrz na obrazki I uzupełnij zdania formami can I can't .. *wersja do wydruku: Lesson 231.. Przykłady orzeczeń: Ula odrobiła lekcje.. Przyjrzyj się obrazkom.. Uzupenij zdania.. I____watching football.popatrz na obrazki i uzupelnij obrazki 1 a river.. Następnie popatrz ponownie na obrazek z .Zadanie.. Następnie popatrz ponownie na obrazek z ćw.. Ex 4 - Popatrz na końce zdań i zakreśl odpowiednie wyrażenia początkowe (zwróć uwagę na liczbę pojedynczą - there's i mnogą -there are).Napisz zdania w stronie biernej.. Zapisz w zeszycie wyrazy i ich tłumaczenia: toy shop - sklep z zabawkamiPopatrz na obrazek, uzupełnij zdania.. Popatrz i napisz.. mam : piłki.. Ex 3 - Popatrz na widok za oknem pociągu i zdecyduj, czy podane zdania są zgodne z tym co widać (YES) czy nie (NO), wstaw odpowiednie słowa obok zdań..

Popatrz na obrazki.

Ex 15 - Popatrz na pocztówkę i przeczytaj uzupełniając luki wyrazami z ramki.1.. twiczenie 4.. Otwórz podręcznik na stronie 51.. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.popatrz na obrazki i uzupelnij wyrazy.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. pomarańcze.. Pytaj tak jak o czasownik: co robi?. Do pomocy wykorzystaj wyrazy z ramki.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania.. Popatrz na obrazki.. Następnie napisz zdania.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Płetwy są między krokodylem a torebką.. co się z nim dzieje?. Zeszyt ćwiczeń p.. Ex 7 - Popatrz na obrazek.. Dopasuj obrazki A-D do opisów w tekście 1-4.1 Uzupełnij zdania.. Należy zapisać zdania używając czasu past continuous Str.62.Zad.3- popatrz na obrazki i do każdego z nich napisz krótki dialog, tak jak w przykładzie: a- What are you doing?. Zad.2 Przepisz podane zdania używając formy przeczącej czasu past continuous..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt