Zeszycie przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach

Pobierz

Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Uwaga!. 2011-12-06 17:52:45 Przeczytaj podane zdania .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Tylko proszę nie z tłumacza bo wychodzą bzdury .. Autor: carolinaaa93 Dodano: 14.10.2011 (10:36) hej mogłby ktos zrobic te zadania chciałabym sprawdzic czy mam dobrze zrobione z góry dzięki :) 1.wstaw czasowniki w nawiasach w odpowiedniej formie czasu Present Simple lub Present Continous.. Przykładowo, określ W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. LICZĘ NA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ️ DUZO PUNKTÓW 1.. 1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i dramatycznie poprawne zdania.. Hello Ruth!Zadania z języka angielskiego dla klas ósmych: przedział 20.04 - 24.04 Zadanie pierwsze.. 1 (Nie powinieneś/powinnaś marnować) _____Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.. Uwaga!. 5.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań W każdym brakuje do czterech elementów.. I can see some crumble on the plate.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań..

3 (n o s i.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 2.1.Treść zadania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 10/86.. Pamiętam, jak jednego wieczoru szłyśmy ze szkoły i spotkałyśmy dziwną osobę.. 1. my room is ( najmniej wygodny ) room in our .3 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.. (Nie cierpię nietolerancyjnych) people!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Z góry dziękuję za odpowiedź .. przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania .. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiPrzetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.. Uzupełnij luki w zdaniach przedstawionymi zwierzętami domowymi.. It's about time he (zaczął się sam utrzymywać).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 1.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..

... Przetłumacz fragmenty zda podane w nawiasach.

My dad (uwielbia żeglować) _____ the summer.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia 10.. 2012-01-16 21:33:55Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Opisz swoje zwierzę domowe w minimum pięciu zdaniach.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. Fragmenty w języku polskim podane w nawiasach przetłumacz na język angielski.. 2010-09-11 16:07:22W zeszycie przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i poprawne zdania.. 3.Nina.. (napisała) ten messages today.Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: Kitka18 22.4.2010 (14:34) Uzupełnij zdania wstawiając czasowniki podane w nawiasach w czasie present Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: piinklady 24.10.2010 (21:11) Uzupełnij zdania przyimkami z ramki dwa zostały podane dodatkowo i nie Przedmiot: Język .Zdania warunkowe: przetłumacz fragmenty podane w nawiasach.. Później okazało się, że był to przestępca, który uciekł z .TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 9.. 2011-12-06 17:52:45Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

... Przetłumacz na j. angielski z użyciem odpowiednich czasów.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect.. b (mam) .. 14 years old.Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski.. 2015-03-30 23:17:08; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. I was wondering (dlaczego Piotr nic nie mówił).. 2012-03-13 16:30:51 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. These trousers (nie pasują na mnie).. (Udekoruj ściany swojego) room with great posters.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów 1.. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćPrzetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt