Fotografia dawniej i dziś prezentacja

Pobierz

Pomimo moich starań część zdjęć różni się odrobinę od pierwowzoru, często wykonanego prawie 100 lat temu.Dawniej, kiedy uczniowie bywali niegrzeczni, stosowano często różne sposoby, by na lekcji panowała cisza.. Prezentację przygotowała Alina Klimaszewska (aby zakończyć, naciśnij klawisz Esc) Baśnie Są utworami pochodzenia ludowego.. Fotografia jest rezultatem łączenia różnych wynalazków w jedną całość.. Nie wolno było odzywać się niepytanym, a brak posłuszeństwa wobec nauczyciela mógł mieć konsekwencje, które dziś dla nas są niewyobrażalne… Stanie w kącie Dyscyplina -narzędzie służące do bicia uczniów,Początki.. Wynaleziono w tym czasie aparat fotograficzny, wyposarzony w jeden obiektyw, lustro matówkę, pryzmat pentagonalny i wizjer.. Na czwartek, 28.04 mam przygotować prezentację multimedialną na temat fotografii.. Teatr- Kiedyś i dziś.. Wystawa ,,Suchedniów dawniej i dziś" SMS zaaranżował w 2006 roku wystawę "Suchedniów dawniej i dziś", która doczekała się już kilku edycji.ReFotografie - czyli fotograficzny wehikuł czasu - tak w dużym skrócie o swoim blogu i pasji mówi Stefan Brajter.. Fotografia kiedyś i dziś 1.. Strona na Facebook'u : im.Dziś mieści się tu Muzeum Historii Miasta Łodzi To Teatr Wielki.. Żegnamy cię, baśniowy świecie.. Mieści się przy Placu Dąbrowskiego.. Na pamiątkę spotkania ks. Eugeniusz Spyrka otrzymał obrazek przedstawiający suchedniowską świątynię..

Prezentacja "Suchań dawniej i dziś".

To budynek łódzkiej telewizji.. POCZĄTKI FOTOGRAFII 3. mam już 3 nazwy działów - historia fotografii (aparatu, fotografii), rodzaje fotografii, budowa aparatu.Dawny Kraków zdjęcia lotnicze cykl przedstawiający archiwalne ujęcia w zestawieniu ze współczesnymi fotografiami.. W XIX wieku powstało kilka aparatów.. Tym razem tematem są środki transportu.. Górny służył do celowania, natomiast dolny do robienia zdjęć.. Poniżej w załącznikach jak poprzednim razem możecie znaleźć prezentację w programie PowerPoint, karty pracy, kolorowanki oraz stronę tytułową i przykładowy scenariusz zajęć.. 772 Followers · Fashion Model.Przemyśl Dawniej i Dziś., Przemyśl.. Jej prekursorem był Francuz Joseph Nicephore Niepce, który pod koniec XIX wieku jako pierwszy utrwalił na szklanej płytce obraz dachu widocznej z okna stodoły wraz z sąsiadującą z nim gruszą i gołębnikiem.Prezentacja Fotografia Dawniej i Dziś • Zadania do Liceum • pliki użytkownika nerkso1995 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Prezentacja Fotografia Dawniej i Dziś.rar Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.★ Fotografia dawniej i dziś prezentacja: Add an external link to your content for free..

"POJAZDY" - prezentacja multimedialna.

Stoi przy ulicy Narutowicza.. Pierwowzór aparatu fotograficznego Camera obscura bywa nazywana również ciemnią optyczną lub kamerą otworkową.Apart Fotograficzny- kiedyś i dziś Julia Zygowska Klasa.. mapa bitowa Prezentacja programu PowerPoint Baśnie Baśń Baśniowe postacie .Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży.. Szukaj: Fotografie Kartograficzne metody prezentacji Dziecinin Ludzie związani z dziennikarstwem Fotografia panoramiczna Fotografia cyfrowa Dziewięcierz Dziewule Dziecinów Organizacje międzynarodowe według dziedzin Organizacje w Polsce według .Prezentacja multimedialna - fotografia.. Jpg-Foto Grzegorz Pyrgiel.. 1BG Aparaty wielo formatowe Lustrzanka dwuobiektywowa W późniejszych latach powstała.. Lustrzanka dwuobiektowa, powstała w roku 1929.. Zbudowany był z dwóch obiektywów.. Robi to zestawiając ze sobą stare kadry z identycznymi ujęciami wykonanymi z dokładnie tych samych miejsc.Jak tłumaczyć «fotografia dawniej i dziś prezentacja - photo earlier and today presentation»Aparat fotograficzny braci Susse (1839) Sprzęt fotograficzny Obiekty z listy dziedzictwa UNESCO w Paragwaju Gry paragrafowe Filmy o istotach i zjawiskach paranormalnych Organizacje parawolnomularskie .. ★ Aparat fotograficzny dawniej i dziś prezentacja: Add an external linkwieś polska dawniej i dziśCzesć , chcielismy wam pokazać róznicę zachowan dzieci dawniej i dziś ..

Animacje w prezentacji uruchamiają ...Połącz w pary.Strojec dawniej i dziś.

Camera obscura Prosty przyrząd optyczny, pozwalający uzyskać rzeczywisty obraz.. Mniejwięcej wiem jak się za to zabrać.. Dzięki nim możnaPlik Prezentacja Fotografia Dawniej i Dziś.rar na koncie użytkownika nerkso1995 • folder Prezentacja Fotografia Dawniej i Dziś • Data dodania: 3 kwi 2012Prezentacja Fotografia Dawniej i Dziś • Dokumenty • pliki użytkownika karolina-dampc przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Prezentacja Fotografia Dawniej i Dziś.rar Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Fotografowanie dawniej i dziś.. W swojej galerii posiłkuję się ujęciami lotniczymi wyszperanych w czeluściach internetu.. Jak i czy się zmienił?. Skawina Skawina Rozmowa z ANNĄ GABRYŚ .Festiwal Teatralny 'Malta' - Poznań.. Prezentacja fotografii,materiałów filmowych Przemyśla w dawnych czasach i obecnych.. Stworzyła ją firma Rolleiflex.. Oto kolejna z moich prezentacji.. Fotografia - kiedyś i dziś Marta Magdalena Romanowska 2.. Ale bardzo zależy mi na zebraniu informacji już teraz.. Fotografia to stosunkowo młoda dziedzina sztuki i zarazem profesja licząca sobie około 130 lat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt